لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=69536 شناسه خبر: 69536

پیروی نکردن کشورها از تحریم نفتی علیه ایران نشانه منزوی شدن آمریکا است

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با اشاره تحریم‌های جدید علیه ایران در ۱۳ آبان گفت: آمریکا سعی داشت تا با تحریم نفتی علیه ایران در ۱۳ آبان اوج فشار را بر ایران بیاورد ولی پیروی نکردن دیگر کشورها از این تحریم نشان از منزوی شدن آمریکا است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد طیبی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهرستان آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه آمریکا در جنگ علیه ایران با شکست مواجه شده است اظهار کرد: دشمن قصد داشت در آستانه ۱۳ آبان با فشار بر کشورهای دیگر صادرات نفت از ایران را به صفر برساند ولی در این کار موفق نبوده و به یک شکست تاریخی در این زمینه خورده است.

وی با اشاره به اینکه آمریکا در دنیا در حال منزوی شدن است گفت: آمریکا سعی داشت تا در ۱۳ آبان اوج فشارها ازجمله تحریم نفت را بر ایران بیاورد ولی وقتی هشت کشور را اجازه می‌دهد که از ایران نفت بخرند نشانه منزوی شدن آمریکا در مجامع بین‌المللی است.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با تأکید بر اینکه دلیل اجرا تحریم در ۱۳ آبان به خاطر اهمیت این روز است افزود: ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی و آمریکا است که آمریکا از اهمیت این روز باخبر بوده و به همین خاطر سعی داشت در این روز عقده‌گشایی ۳۹ سال قبل را بکند.

طیبی با اذعان به اینکه آمریکا سعی داشت با جنگ روانی مردم را به جمهوری اسلامی بدبین کند تصریح کرد: آمریکا از حضور باشکوه ملت ایران در راهپیمایی ۱۳ آبان هراس دارد به همین خاطر با ایجاد جنگ روانی سعی داشت مردم را ناامید و از حضور در این راهپیمایی منصرف کند.

وی با تأکید به ظرفیت بالای شهرستان آستانه‌اشرفیه در مسئله فرهنگی بیان کرد: شهرستان آستانه‌اشرفیه مهد فرهنگ است و باید از ظرفیت حرم مطهر سید جلال‌الدین اشرف در انجام کارهای فرهنگی استفاده کنیم.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2