لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=69535 شناسه خبر: 69535

فهم درست مسئولان از پدافند غیرعامل از آسیب‌ها جلوگیری می‌کند

مدیرکل پدافند غیرعامل گیلان لازمه مقابله با دشمن توجه مسئولان به پدافند دانست و گفت: وظیفه پدافند غیرعامل حفاظت از زیرساخت‌ها و محافظت از کشور است و اگر مسئولان مفهوم پدافند غیرعامل را درک کنند قطعاً کشور از آسیب‌ها دور خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ امیر محمدپور در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه در مسجد جامع آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه آمریکا سعی دارد با فشار علیه ایران ملت را ناامید کند اظهار کرد: جمهوری اسلامی در آستانه چهلمین سالگرد خود است و دشمن تهدیدات خود را زیاد کرده و سعی دارد در آستانه پیروزی انقلاب مردم ما را ناامید و بدبین کند.

وی با تأکید بر اینکه هدف آمریکا ایجاد آشوب در کشور است گفت: آمریکا در ایران یک جنگ ترکیبی آغاز کرده و در این جنگ از همه ابزارهای خود استفاده می‌کند تا بتواند به فشار علیه مردم در ایران یک آشوب ایجاد کند.

مدیرکل پدافند غیرعامل استان گیلان با اذعان به هوشیاری و تدابیر مقام معظم رهبری برای جلوگیری از فتنه‌های دشمن افزود: آمریکا قصد دارد از طریق فشار بین‌المللی، اقتصادی و رسانه‌ای به جمهوری اسلامی فشار بیاورند ولی تدبیرهای مقام معظم رهبری باعث شد آمریکا به این هدف خود نرسد

محمدپور ایجاد تحریم جدید در ۱۳ آبان را یک جنگ رسانه‌ای دانست و تصریح کرد: سرمایه آمریکا بر اساس دروغ پایه‌گذاری شده و آمریکا تحریم‌های خود را از چند ماه قبل آغاز کرده است و فقط در ۱۳ آبان اسم تحریم‌ها عوض می‌شود.

وی با بیان اینکه اگر مردم در مقابل این فشارها مقاومت کنند قطعاً دشمن به هدف خود نمی‌رسد تصریح کرد: هدف نهایی آمریکا ایجاد اختلال، ناامنی و ناامیدی است ولی آمریکا نمی‌داند که ملت ایران با مقاومت مثال‌زدنی خود نمی‌گذارند دشمن به هدف خود برسد.

مدیرکل پدافند غیرعامل استان گیلان لازمه مقابله با دشمن توجه مسئولان به پدافند دانست و افزود: وظیفه پدافند غیرعامل حفاظت از زیرساخت‌ها و محافظت از کشور است و اگر مسئولان مفهوم پدافند غیرعامل را درک کنند قطعاً کشور از آسیب‌ها دور خواهد بود.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2