لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=69492 شناسه خبر: 69492

نماینده ولی‌فقیه در گیلان:

دشمن‌ از همه‌ امکانات خود برای فشار بر مردم استفاده می‌کند

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اذعان به اینکه عده‌ای در داخل عمداً یا سهواً مردم را نسبت به انقلاب بدبین می‌کنند گفت: امروز دشمن‌ از همه‌ امکانات خود برای فشار بر مردم استفاده می‌کند ولی مردم‌ ما‌ تا آخرین خون خود پای آرمان‌های انقلاب و خون شهدا ایستاده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ آیت‌الله رسول فلاحتی بعدازظهر امروز در نخستین یادبود شهدای روحانی شرق گیلان در حسینیه اعظم حرم مطهر سید جلال‌الدین اشرف اظهار کرد: در طول تاریخ هرزمانی که مردم و امت از رهبر خود حمایت نکردند آن جامعه روبه‌زوال رفت و هر جا مردم از رهبر خود حمایت و آن را همراهی کردند آن جامعه پیشرفت چشم‌گیری داشت.

وی با اشاره به اینکه انقلابی پایدار می‌ماند که مردم آن جامعه رهبر خود را یاری کنند افزود: یکی از عوامل اصلی پیروزی و ماندگاری انقلاب اسلامی یاری‌کردن رهبر توسط مردم بود که تا امروز نیز علی‌رغم همه توطئه‌ها این حمایت از ولی‌فقیه وجود دارد.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اشاره به لزوم دشمن و رهبرشناسی توسط مردم بیان کرد: ماندگاری انقلاب منوط به شناختن رهبر جامعه توسط مردم است و جامعه برای پیشرفت و سعادت باید گوش‌به‌فرمان ولی‌فقیه خود باشند.

فلاحتی با بیان اینکه اطاعت از رهبری وظیفه همه مردم است تصریح کرد: پیروی از ولایت‌فقیه و رهبری فقط مختص به مسلمانان نیست و هر جامعه‌ای که به دنبال سعادت و پیشرفت است باید به دنبال رهبر جامعه خود حرکت کند.

وی با بیان اینکه امروز همه جهان مبهوت اقتدار ایران شده‌اند گفت: دشمن از هر طریقی برای بدبین کردن مردم به‌نظام و انقلاب استفاده می‌کند ولی علی‌رغم همه دشمنی‌ها علیه انقلاب امروز شاهد الگو گیری دیگر کشورها از ایران هستیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اذعان به اینکه عده‌ای در داخل عمداً یا سهواً مردم را نسبت به انقلاب بدبین می‌کنند بیان کرد: امروز دشمن‌ از همه‌ امکانات خود برای فشار بر مردم استفاده می‌کند ولی مردم‌ ما‌ تا آخرین خون خود پای آرمان‌های انقلاب و خون شهدا ایستاده‌اند و اجازه نمی‌دهند تکه‌ای از خاک ایران مورد تعرض قرار گیرد.

فلاحتی با اشاره به مبارزه روحانیت با استکبار از انقلاب تاکنون افزود: بسیاری از جوامع در طول تاریخ به دنبال انقلاب بودند ولی موفق نشدند اما یکی از عوامل تأثیرگذار در پیروزی انقلاب حضور و مبارزه روحانیت بود که در برابر سلطه گران ایستادگی کرد.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2