لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=69273 شناسه خبر: 69273

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه:

دشمن با ایجاد جنگ رسانه‌ای به دنبال ناامیدی در میان مردم است

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه دشمن به دنبال ایجاد ناامیدی در میان مردم است گفت: آمریکا در کنار جنگ اقتصادی می‌خواهد با ایجاد جنگ رسانه‌ای مردم ما را ناامید کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد ساجدی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه یکی از دلایل ناامیدی مردم به وضع کنونی جامعه، جنگ رسانه‌ای دشمن است اظهار کرد: دشمن در کنار جنگ اقتصادی شروع به آغاز جنگ رسانه‌ای کرد تا به‌وسیله این جنگ در میان مردم ایجاد ناامیدی و در مسئولین ایجاد یک بن‌بست در حل مشکلات کنند.

وی با بیان اینکه مهم‌ترین وظیفه مردم و مسئولین در وضعیت کنونی ایجاد انسجام است گفت: مهم‌ترین وظیفه مردم و مسئولین در این وضعیت و مقابله با این جنگ رسانه‌ای و اقتصادی حفظ انسجام‌ میان مردم و مسِئولین نظام است.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با اذعان به اینکه مهم‌ترین عامل برای جلوگیری از ایجاد ناامیدی درست عمل کردن مسئولین است بیان کرد: مسئولین باید با کار جهادی، شبانه‌روزی و درست عمل کردن خود کاری کنند که مردم دچار ناامیدی نشوند تا از طریق دشمن به هدف خود نرسد.

وی با بیان اینکه کسانی که تریبون در دست دارند و انتقاد می‌کنند نباید با حرف‌های خود باعث ناامیدی میان مردم شوند تصریح کرد: اگر کسی انتقاد می‌کند نباید با این انتقاد در مردم بدبینی ایجاد کند و اعتماد میان مردم را از بین ببرد اگر کسی انتقاد می‌کند باید راهکار فکری هم در کنار انتقاد خود به مسئول بدهد تا از این وضعیت خارج شویم.

وی با اشاره به قیام مردم تهران در ۱۷ شهریور ۱۳۵۷ یکی از عوامل سقوط رژیم پهلوی را خشونت این رژیم دانست و افزود: از ۱۹ دی ۱۳۵۶ که مردم قم قیام کردند تا ۲۲ بهمن که انقلاب پیروز شد رژیم پهلوی در مقابل اعتراضات مسالمت‌آمیز مردم بری روی آن از زمین و هوا گلوله می‌ریزد که این خشونت باعث سقوط رژیم پهلوی شد.

محمد ساجدی با بیان اینکه یکی از مصادیق روشن آیت‌الله طالقانی جذب حداکثری و دفع حداقلی بود خاطرنشان کرد: آیت‌الله طالقانی پیشگاه و رهبر در مبارزات سیاسی و دارای، نفوذپذیری زیاد، قدرت کلام و جذب بالا، سلوک معنوی بود که این خصوصیات باعث محبوبیت ایشان نزد امام و مردم شد.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2