لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=69256 شناسه خبر: 69256

نماینده ولی‌فقیه در گیلان:

زحمت‌کشان انقلاب دغدغه دین و غارت نشدن بیت‌المال دارند

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه زحمت‌کشان انقلاب غدغه دین و غارت نشدن بیت‌المال دارند گفت: برخی برایشان فرقی ندارد چه کسی غارت می‌کند چه کسی دین‌دار است این‌گونه افراد به دین کاری ندارند و نباید وجود این‌گونه افراد را در جامعه به کل جامعه نسبت داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین رسول فلاحتی در هشتمین اجلاس دوسالانه مدیران هیئت رزمندگان اسلام گیلان در هتل دهدار آستانه‌اشرفیه اظهار کرد: انقلاب اسلامی با آن عظمتش برای ما و کشور یک نعمت است و متأسفانه ما هنوز حق آن را ادا نکرده‌ایم و به آن بدهکاریم.

زحمت‌کشان انقلاب دغدغه دین و غارت نشدن بیت‌المال دارند

وی با اشاره به اینکه برخی افراد حاضر در انقلاب از جریان انقلاب فاصله گرفته‌اند گفت: بعضی از افرادی که در جنگ، انقلاب و بعد انقلاب بودند، امروز از جریان انقلاب دور شدند و با موضع‌گیری خود به انقلاب و کشور آسیب می‌زنند.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اذعان به اینکه ما در عرصه دین و خودسازی هیچ مشکلی نداریم تصریح کرد: بعضی از مردم هستند که برایشان فرقی ندارد چه کسی غارت می‌کند چه کسی دین‌دار است این‌گونه افراد به دین کاری ندارند و نباید وجود این‌گونه افراد را در جامعه به کل جامعه نسبت داد زیراکسانی که برای انقلاب زحمت کشیدند دغدغه دین و غارت نشدن بیت‌المال دارند.

وی با بیان اینکه وجود امام و رهبری برای انقلاب یک نعمت و امتیاز محسوب‌ می‌شود اظهار کرد: اگر رهبران دیگر کشوران را با رهبری ما مقایسه کنید متوجه می‌شوید که وجود رهبری که به جریان‌های داخلی خارجی آگاه و به همه مشکلات زمانه و جامعه شناخت دارد یک نعمت بزرگ است.

فلاحتی با اشاره به اینکه انسان باید در همه حال شکرگزار خدا باشد گفت: انسانی که هیچ مشکلی در زندگی خود ندارد ولی بازم از مشکلات می‌نالد و خدا را شکر نمی‌کند این بسیار بد و زشت است و بااخلاق کریمانه خدا منافات دارد.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اذعان به اینکه دست‌اندرکاران هیئت رزمندگان باید به مجالس و مراسم خود رنگ و بوی خدایی بدهند تصریح کرد: هیئت‌ها باید طوری حرکت کنند که کارهایشان برای رضای خدا باشد و افرادی که دعوت می‌کنند هم رنگ بوی خدایی داشته باشد و اگر کارهای ما برای رضای خدا نباشد کار ما هیچ ارزشی ندارد.

وی با تأکید به اینکه مداحان باید برای خدا حرف بزند نه خلق خدا بیان کرد: مداح باید با مطالعه حرف بزند و برای هر منبرش ساعت‌ها وقت بگذارد زمانی حرفش ارزشمند است که برای خدا باشد.

فلاحتی با اذعان به اینکه مداح باید کوتاه و مختصر حرف بزند گفت: مداح باید کوتاه مختصر سنجیده و ساده حرف بزند تا شنونده هم خسته نشود و هم متوجه حرف مداح شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه مداح نباید هرحرف حق را بزند افزود: گفتن هرحرف حقی جائز نیست و مداحان نباید هر حرف حقی را بزنند زیرا گفتن بعضی حرف حق باعث ویرانی می‌شود.

برگزاری مراسم در تمامی مناسبت‌های مذهبی در آستانه‌اشرفیه

رئیس هیئت رزمندگان آستانه‌اشرفیه نیز در این مراسم اظهار کرد: تمام تلاش هیئت رزمندگان شهرستان این است که در همه مناسبت‌ها مراسم را به بهترین نحو و شکل برگزار کند که با همت دوستان تا الآن به بهترین نحو مناسبت‌ها را برگزار کرده‌ایم.

اسماعیل غفوری با اشاره به اجتماع عظیم مردم آستانه‌اشرفیه در اربعین حسینی در این شهرستان خاطرنشان کرد: در گذشته در شهرستان هیچ مراسمی به این مناسبت برگزار نمی‌شد ولی باهمت هیئت رزمندگان در حدود هفت سال است که در شهرستان این مراسم باعظمت و شکوه خاصی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2