لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=69253 شناسه خبر: 69253

رئیس هیئت رزمندگان اسلام:

شور حسینی نباید باعث شود شعور و معرفت حسینی در جلسات فراموش شود

رئیس هیئت رزمندگان اسلام با بیان اینکه شور حسینی نباید باعث شود شعور و معرفت حسینی در جلسات را فراموش کنیم گفت: دهه اول محرم دهه شور حسینی است ولی در بعضی هیئت‌ها شعور و معرفت حسینی وجود ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ علی‌اکبر مداحی عصر امروز در هشتمین اجلاس دوسالانه مدیران هیئت رزمندگان اسلام گیلان در هتل دهدار آستانه‌اشرفیه اظهار کرد: ما نسبت به معرفی غدیر وظیفه‌داریم و مسئله وحدت نباید باعث شود که ما مسئله غدیر را فراموش کنیم چراکه یکی از وظایف هیئت رزمندگان همین معرفی غدیر است.

وی با اشاره به اینکه کاروان غدیر امسال برای نخستین بار توسط هیئت رزمندگان اجرا شد گفت: در مراسم معرفی غدیر خم ۱۱۰ کاروان غدیر وجود داشت که ۲۵۰ هزار هدیه از لوازم‌تحریر به کودکان و نوجوانان اهدا شد و تلاش می‌کنیم اجرای این نمایش در سال‌های بعد نیز توسط هیئت رزمندگان ادامه داشته باشد.

رئیس هیئت رزمندگان اسلام با اذعان‌ به اینکه هیئت رزمندگان به هیچ نهادی وابسته نیست تصریح کرد: هیئت رزمندگان اسلام نه به وزارت ارشاد نه به اداره اوقاف و به هیچ نهادی دیگر وابسته نیست و تمام هزینه کاروان غدیر نتیجه تلاش و پیگیری یک‌ماهه و مداوم خادمان در هیئت رزمندگان بود.

مداحی با بیان اینکه شور حسینی نباید باعث شود شعور و معرفت حسینی در جلسات را فراموش کنیم افزود: دهه اول محرم دهه شور حسینی است ولی در بعضی هیئت‌ها شعور و معرفت حسینی وجود ندارد و هیئت رزمندگان وظیفه دارد که شعور و معرفت حسینی در هیئت‌ها ایجاد شود.

وی با اشاره به اینکه دهه اول محرم بهترین فرصت برای جذب نیرو و افراد است بیان کرد: دهه اول محرم بهترین فرصت برای هیئت است تا افرادی که فقط در تاسوعا و عاشورا عزاداری می‌کنند را جذب کنند که این‌ جذب به قدرت خود هیئت بستگی دارد.

رئیس هیئت رزمندگان اسلام با اذعان به اینکه دشمن‌ نمی‌خواهد مردم چهلمین سالگرد انقلاب را ببینند خاطرنشان کرد: این انقلاب مال مردم کشور است و به خاطر آن خون‌های زیاده تقدیم انقلاب شده است، هدف دشمن‌ نابودی انقلاب است و برای رسیدن به این هدف، جنگ اقتصادی را شروع کردند و ما بدون داشتن یک اتاق جنگ موفق نخواهیم شد.

مداحی با اشاره به اینکه در اربعین امسال باید از ایجاد تفرقه جلوگیری شود گفت: متاسفاته دشمن در عراق، تبلیغ منفی علیه ایران ایجاد کرده ولی این‌ها باعث ایجاد تفرقه بین مردم دو کشور نمی‌شود.

وی با اذعان به جهادی بودن هیئت رزمندگان اسلام افزود: اسم هیئت، رزمندگان اسلام است یعنی برگرفته از نام‌ رزمنده و شهید، ما باید به‌طور جهادی کارکنیم و نباید طوری خرج و غذا بدهیم که حرف‌وحدیث بماند.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2