لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=69170 شناسه خبر: 69170

خاطره خواندنی از حمایت مالی رهبر انقلاب؛ ورزشگاه شهر ری یا حرم سیدالکریم؟!

بعد از پیگیری از آقای محمدی گلپایگانی، مطلع شدم تنها یک میلیون تومان به عنوان کمک در نظر گرفته شده است. با توجه به اندک بودن این مبلغ، این تصور در ذهنم شکل گرفت که مبادا مشکلی وجود داشته که موجب ناراحتی رهبر انقلاب شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ به نقل از مجله فارس‌پلاس، حجت‌الاسلام و المسلمین ری‌شهری سال‌ها نمایندگی رهبر انقلاب در سازمان حج را بر عهده داشته‌اند و از دیدارهای با رهبر انقلاب خاطرات زیادی دارند. ایشان در بخشی از خاطراتشان درباره کمک رهبر انقلاب به حرم حضرت عبدالعظیم می‌نویسد: «آخرین دیدار من با مقام معظم رهبری در سال ۷۳، روز ششم اسفندماه صورت گرفت که عمدتا در حال قدم زدن در حیاط بود.

گفتنی است، مدتی پیشتر، ایشان ضمن دیدار از طرح توسعه‌ آستانه حضرت عبدالعظیم، اجمالا قول دادند که به این طرح کمک کنند، اما بعد از پیگیری موضوع از آقای محمدی گلپایگانی، مطلع شدم تنها یک میلیون تومان به عنوان کمک در نظر گرفته شده است. لذا با توجه به اندک بودن این مبلغ، این تصور در ذهنم شکل گرفت که مبادا مشکلی وجود داشته که موجب دلگیری و ناراحتی معظم‌له شده است. مدتی هم از گرفتن این پول خودداری کردیم تا بلکه میزان آن افزایش یابد، اما بعد از اطمینان از عدم افزایش، آن را به عنوان تبرک دریافت کردیم.

در آن دیدار خدمت ایشان عرض کردم آیا چیزی موجب ناراحتی شما شده است که تنها یک میلیون تومان به عنوان کمک به طرح توسعه آستان در نظر گرفته‌اید؟ فرمودند: «خیر، من از شما دلگیری ندارم. پول‌های نزد من مصارف خاص دارد. از این پول‌ها شاید بتوان برای ساختن یک ورزشگاه در شهرری استفاده کرد، زیرا این کار بانی ندارد، اما چون آستانه امکاناتی در اختیار دارد، شما باید بتوانید به طرق مختلف، پول مورد نیاز را برای طرح توسعه آستانه فراهم کنید و من نمی‌توانم کمک چندانی به این قضیه بکنم.»

منبع: خاطره‌ها، حجت‌الاسلام و المسلمین ری‌شهری، صص ۳۷۵-۳۷۶٫

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2