لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=69113 شناسه خبر: 69113

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستانه‌اشرفیه:

مردم و مسئولین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی را نمی‌شناسند

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستانه‌اشرفیه با انتقاد از رویه این اداره درگذشته گفت: مردم و مسئولین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی را نمی‌شناسند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ کمیل شریفی در نشست هم‌اندیشی خبرنگاران شهرستان آستانه‌اشرفیه در دفتر ریاست این اداره اظهار کرد: بنده همه درخواست‌های شما را شنیدم و قول می‌دهم به آن‌ها توجه و پیگیری کنم تا دغدغه‌های قشر خبرنگاران رفع شود.

وی با بیان اینکه مردم و مسئولین اداره ارشاد را نمی‌شناسند گفت: جایگاه اداره ارشاد آنجایی که باید باشد نبوده و مردم و مسئولین ارشاد را نمی‌شناسند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه یکی از کارهای خبرنگاران و رسانه این هست که سطح عمومی جامعه را بالا می‌برند تصریح کرد: نقش خبرنگار در جامعه بسیار مهم بوده زیرا باعث افزایش سطح عمومی جامعه شده و مردم دغدغه‌های خود را به آن‌ها میگویند و من نیز از شما می‌خواهم به اداره ارشاد در تجهیز آن کمک کنید زیرا نقش شما بسیار مهم است.

تشکیل شورای فرهنگ عمومی، ایجاد هماهنگی مجموعه ادارات و انجمن‌های فرهنگی شهرستان، تشکیل انجمن خبرنگاران، ایجاد هماهنگی لازم بین روابط عمومی ادارات و خبرنگاران، درخواست حمایت اداره ارشاد از رسانه‌ها به‌عنوان متولی کار فرهنگی، تشکیل کارگاه‌های آموزشی خبرنویسی، عدم‌حمایت نشدن مالی خبرنگاران ازجمله عناوین مطرح‌شده در این نشست بود به مناسبت ۱۷ مرداد سالروز شهادت شهید صارمی و تجلیل از روز خبرنگار برگزار شد.

در پایان این جلسه از خبرنگاران شهرستان آستانه‌اشرفیه تقدیر شد.

انتهای پیام/

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2