لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=69043 شناسه خبر: 69043

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه قدس گیلان:

کوتاهی مسئولان در انجام‌وظیفه خیانت به خون شهداست

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه قدس گیلان با اذعان به اینکه امروز ما مدیون و مسئول خون شهدای بزرگواریم گفت: کوتاهی مسئولان در انجام‌وظیفه خیانت به خون شهداست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامحسن تسخیری روز یکشنبه در دیدار با خانواده شهید قربانعلی و اسماعیل رنجبر با بیان اینکه شهدا به ما درس عاشورایی و بصیرتی دادند اظهار کرد: عشق و ارادت به انقلاب خمینی (ره) نشأت گرفته از انقلاب حسینی (ع) است.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه قدس گیلان با بیان اینکه کوتاهی مسئولان در انجام‌وظیفه خیانت به خون شهداست تصریح کرد: امروز ما مدیون خون شهدای بزرگواریم، ما مسئولیم در برابر خون شهدا و هرکسی که در این نظام موقعیتی دارد، پُستی دارد و اگر کوتاهی کند خیانت بزرگی به خون مقدس شهدایی همچون شهیدان رنجبر است.

وی با بیان اینکه شهدا به دنبال شهادت رفته و معرفت پیدا کردند خاطرنشان کرد: زمانی که با مادر شهید بزرگوار صحبت می‌کردیم که آیا راضی بودید فرزند ۱۴ ساله خود را به جبهه اعزام کنید فرمودند که نمی‌توانستیم نگه‌داریم و این به معنای عمق معرفت و بصیرت یک نوجوان عاشورایی است که مثل قاسم‌ بن الحسن (ع) وارد صحنه می‌شود.

تسخیری با اشاره به اینکه عشق و علاقه این دو شهید بزرگوار برگرفته از انقلاب حسینی است افزود: شهید بزرگوار دیگر این خانواده، از طلبه‌های بزرگوار و روحانیت معزز این منطقه است که به دنبال شهادت رفته و این‌گونه معرفت پیدا کردند

به گزارش آستان‌خبر، شهید قربانعلی رنجبر متولد ۱۶ اردیبهشت سال ۱۳۴۲ بود که در سال ۲۲ دی‌ماه سال ۱۳۶۵ در عملیات کربلای پنج، در منطقه شلمچه به دره رفیع شهادت نائل آمد.

شهید اسماعیل رنجبر نیز متولد پانزدهم اردیبهشت سال ۱۳۴۹ که در تاریخ چهارم اسفند سال ۱۳۶۲ در عملیات والفجر شش در منطقه دهلران به شهادت رسید.

دیدار با خانواده شهید مدافع حرم جمال رضی و حضور در جمع نمازگزاران آستان مقدس حرم سلطان سید جلال‌الدین اشرف از دیگر برنامه‌های یک روزه مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه قدس گیلان بود.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2