لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=69038 شناسه خبر: 69038

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه:

دولت برای رفع مشکلات اقتصادی باید تیم اقتصادی خود را تغییر دهد

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه دولت برای رفع مشکلات باید تیم اقتصادی خود را تغییر دهد گفت: وضع اقتصادی کشور خوب نیست و برای هدایت یک کشور با ۸۰ میلیون نفر داشتن یک برنامه اقتصادی قوی و مدون ضروری است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد ساجدی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته این شهر با اشاره به دیدار اخیر رهبر انقلاب با هیئت دولت اظهار کرد: ما باید جوری کار کنیم که مردم احساس آرامش و امنیت کنند.

وی با اشاره به اوضاع اقتصادی کشور تصریح کرد: وضع اقتصادی کشور خوب نیست و برای هدایت یک کشور با ۸۰ میلیون نفر داشتن یک برنامه اقتصادی قوی و مدون ضروری است.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه افزود: لازمه این کار داشتن یک تیم اقتصادی قوی است که متأسفانه دولت برای رفع مشکلات باید تیم اقتصادی خود را تغییر دهد.

وی با اذعان به اینکه بدعهدی آمریکا قابل پیش‌بینی بود خاطرنشان کرد: دو سال پیش تیم مذاکره‌کننده ما باهدایت رهبری برجام را امضا کردن ولی طبق پیش‌بینی‌ها آمریکا از برجام خارج شد و مثل همیشه خود را بدنام کرد.

ساجدی با اشاره به اینکه اگر تحریم‌های مرحله دوم آمریکا اجرا شود درزمینه دارو با مشکلات زیادی مواجه می‌شویم گفت: آمریکا دو مرحله تحریم در نیمه مرداد و نیمه آبان علیه ما اجرا خواهد کرد و طبق گفته وزیر بهداشت اگر مرحله دوم تحریم اجرا شود ما در زمینه دارو و حتی تهیه مواد اولیه ساخت دارو با مشکلات زیادی مواجه می‌شویم و برای رفع این مشکلات باید شبانه‌روزی کار کرد.

وی با تأکید بر مبارزه با مفسدان اقتصادی تصریح کرد: باید با مردم روراست بود و اگر مردم تلاش دولت را ببیند مطمئناً پشت دولت خواهند بود و از آن‌ها حمایت می‌کنند ولی فعلاً تلاشی دیده نمی‌شود و این کار را سخت می‌کند زیرا بدون همکاری مردم حل مشکلات سخت خواهد بود.

ساجدی به دیدار رهبر معظم انقلاب و دست‌اندرکاران حج اشاره کرد و گفت: مراسم حج تبلور بعد سیاسی اسلام است ولی متأسفانه حج با مسائل سیاسی گرده خورده است.

امام‌جمعه شهرستان آستانه‌اشرفیه با اشاره به فاجعه منا بیان کرد: نباید مطالبه ما در منا فراموش شود و ما خواهان تشکیل گروه حقیقت‌یاب، با عضویت ایران هستیم زیرا هنوز عربستان دیه قربانیان را پرداخت نکرده هست.

وی با تبریک میلاد امام رضا (ع) اظهار کرد: ما باید قدرشناس این امام جلیل بوده و بامعرفت این امام را زیارت کنیم.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2