لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=68865 شناسه خبر: 68865

امام‌جمعه لنگرود:

مسئولین خودباخته غرب نشوند

امام‌جمعه لنگرود با بیان اینکه مدیری که دورش شلوغ است ولایت را در برابر خود نمی‌بیند افزود: مسئولین نباید دل‌شیفته و خودباخته غرب شوند بلکه به جوانان و اختراعات آن‌ها میدان بدهند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جواد سلیمانی شامگاه دوشنبه در یادواره ۱۶۴ شهید والامقام بندر کیاشهر با تسلیت شهادت رئیس مذهب شیعه امام صادق (ع) اظهار کرد: امام صادق حدیثی دارد که می‌فرماید همه روزها روز خداست اما انبیا و اولیا در سه روز دورهم جمع می‌شوند که این سه روز ظهور -رجعت- قیامت نام دارد.

وی با بیان اینکه یکی از گروه‌هایی که پس از مرگ بازمی‌گردند شهدا هستند گفت: روزی شهدا با همین نظام برمی‌گردند و جهان را به‌سوی امام زمان (عج) دعوت و دنیا را نظاره‌گر عمل خود می‌کنند.

امام‌جمعه لنگرود با تأکید بر اینکه اهل عمل می‌توانند مردم را نجات بدهند افزود: اگر مسئولین این‌گونه عمل‌گرا باشند می‌توانند بگویند سنگ محبت ایران را به سینه بزنند و در برابر دنیای استکبار بایستند.

سلیمانی شهدا را ملجای برای برافراشته شدن توحید دانست و گفت: چندین سال از حادثه انهدام برج‌های دوقلو می‌گذرد، تاکنون ۷۰۰ هزار نفر در آمریکا با سلاح گرم کشته‌شده‌اند، خودشان به جان هم افتادند، کشوری که ملجأ نداشته باشد همین است چراکه سلاحی به نام ایمان ندارد.

وی قدرت ایمان را قدرت سوم جمهوری اسلامی دانست و بیان کرد: شهدا در وز رجعت جهان را به‌سوی خود دعوت و با فساد مبارزه می‌کنند، فسادی که به تمام جامعه نفوذ کرده است.

امام‌جمعه لنگرود با تأکید بر اینکه شهدا تنها برای جمهوری اسلامی نمی‌آیند تصریح کرد: شهدا برای جهانی اسلامی می‌آیند و همان‌گونه که امام راحل (ره) فرمودند، مردم ما ظرفیتی پیداکرده‌اند که با استعانت از آن می‌توان ملت‌های مظلوم دنیا را نیز دعوت کرد.

سلیمانی با بیان اینکه اشتباه ما این بود که بوسنی و هرزگوین را رها کردیم و انقلاب را در آنجا نهادینه نکردیم گفت: ما افغانستان را رها کردیم و در آنجا نماندیم و طالبان و سنی‌های وهابی افغانستان را از ما گرفتند بنابراین به کوری چشم منافقان در سوریه می‌مانیم و انقلاب را نهادینه می‌کنیم.

وی با بیان اینکه مدیری که دورش شلوغ است ولایت را در برابر خود نمی‌بیند افزود: مسئولین نباید دل‌شیفته و خودباخته غرب شوند بلکه به جوانان و اختراعات آن‌ها میدان بدهند.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2