لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=68664 شناسه خبر: 68664

به‌مناسبت روز ملی عفاف و حجاب برگزار می‌شود

گردهمایی ۱۰ هزارنفری حجاب و عفاف گیلان در ۴۰۰ نقطه استان

به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب، گردهمایی ۱۰ هزارنفری حجاب و عفاف گیلان به همت سازمان بسیج جامعه زنان سپاه قدس در ۴۰۰ نقطه استان در ۲۱ تیرماه برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ ظهر امروز ویدئوکنفرانس استانی با موضوع عفاف و حجاب به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب به همت سپاه ناحیه آستانه‌اشرفیه هم‌زمان با سراسر استان برگزار شد.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه قدس گیلان از برگزاری گردهمایی ۱۰ هزارنفری بانوان محجبه در استان گیلان خبر داد و اظهار کرد: گردهمایی ۱۰ هزارنفری عفاف و حجاب با عنوان مدافعین حریم خانواده در سطح استان گیلان برگزار می‌شود.

کَرَم بیجاری عفاف و حجاب را اصلی فرهنگی دانست و افزود: امروزه عفاف و حجاب به مباحث سیاسی و حقوقی نیز کشانده شده و لازم است برنامه‌های بنیادی و اساسی در رابطه با نهادینه کردن آن در جامعه تبیین و ارائه کرد.

وی با اشاره به موضوع کشف حجاب و قیام خونین گوهرشاد افزود: باید نگرش و بینش جوانان را نسبت به موضوع حجاب و اینکه دشمن پیوسته آن را مورد هدف قرارگرفته را حساس و نظرشان را به آن جلب کرد.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه قدس گیلان با بیان اینکه برنامه‌های عفاف و حجاب در ۴۰۰ منطقه و ۱۴ نقطه استان بر اساس روزشمار برگزار می‌شود خاطرنشان کرد: ۱۴ ناحیه مقاومت بسیج برگزارکننده این گردهمایی هستند.

کرم بجاری برنامه‌های عمومی، قرائت بیانیه از تریبون نماز جمعه و سخنرانی‌های فرهنگی تبلیغی را از اهم برنامه‌ها در گردهمایی مذکور برشمرد و گفت: انتظار می‌رود برنامه‌ها باقدرت و تنوع بیشتری باهدف جذب مخاطبین عام برگزار شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر فضای مجازی در دسترس همه اقشار است و باید نهایت استفاده از این ظرفیت را برد تصریح کرد: می‌توان با راه‌اندازی پویش‌هایی چون «حجاب من نگاه تو» و یا برگزاری کارگاه‌های تخصصی عفاف و حجاب در سطح جامعه نسبت به معرفی حجاب و معایب حجاب نداشتن در جامعه را تبیین کرد.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه قدس گیلان با بیان اینکه عفاف و حجاب برای مردان و زنان یکسان است افزود: در ۲۱ تیرماه انتظار داریم تجمع و گردهمایی تنها به حضور بانوان نباشد بلکه آقایان نیز در این گردهمایی حضور پیدا کنند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان نیز در این ویدیو کنفرانس سپاه و بسیج را مجموعه‌ای دلسوز و مطالبه‌گر نام برد و اظهار کرد: تنها مجموعه دلسوز که مطالبه‌گر هستند، بسیج و سپاه است و نباید این مطالبه‌گری مقطعی و مختص روز ملی عفاف و حجاب باشد.

سرهنگ عباس بایرامی به لزوم کار تبلیغاتی و فرهنگی برای معرفی ارزش‌های عفاف و حجاب تأکید کرد و افزود: باید با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و با به‌کارگیری از خاطره‌نویسی، پویش‌های مردمی، دست‌نوشته و هنرهای دیگر ارزش‌های عفاف و حجاب را در جامعه نشر داد.

وی درباره کیفیت برگزاری گردهمایی ۱۰ هزارنفری عفاف و حجاب در گیلان گفت: هیچ محدودیتی برای مخاطبین این برنامه وجود ندارد و سخنرانی در این مراسم باید به جهت جذب مخاطب و تأثیرگذاری بسیار کوتاه و مفید، از بانوان کارآفرین نیز تجلیل شود.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان استفاده از تمام ظرفیت‌ها ازجمله تبلیغات محیطی، شعارهای بیلبوردی، نمایش خیابانی و حلقات صالحین را برای حضور حداکثر مردم در این گردهمایی لازم و ضروری دانست.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2