لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=68580 شناسه خبر: 68580

جابجایی یکباره ریاست دانشگاه آزاد اسلامی آستانه‌اشرفیه

برگزاری یکباره مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه آزاد شهرستان آستانه‌اشرفیه و عدم حضور مسئولان ارشد شهرستان در این مراسم، فرضیه‌ تغییر از پیش تعیین‌شده این تغییر را قوت بخشید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ حوالی ساعت ۱۵ امروز درحالی خبر مراسم تودیع و معارفه ناگهانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستانه‌اشرفیه در شهرستان به گوش رسید که حتی مظاهر زمانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان کاملا از آن بی خبر بود.

نکته جالب برگزاری این مراسم عدم حضور نماینده مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه و سایر مسئولان شهرستان در برگزاری مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه آزاد شهرستان آستانه‌اشرفیه بود که نشان از تغییر ناگهانی و در فرضیه‌ای دیگر تغییر از پیش تعیین‌شده داشت.

برگزاری یکباره مراسم معارفه و معرفی و انتخاب یک‌باره محمدتقی صفرزاده ویشکایی رئیس دبیرخانه هیئت‌امنای دانشگاه آزاد استان گیلان ازیک‌طرف، شائبه کاندیداتوری تحت دو عنوان ریاست دانشگاه آزاد استان در گذشته و نمایندگی مجلس در اذهان از طرفی دیگر ازجمله مواردی بود که شباهت بسیاری به جابجایی‌های غیرمنتظره مشابه به چشم میخورد.

در این مراسم ابراهیم چیرانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان از برنامه‌ریزی جهت راه‌اندازی مرکز تحقیقات بادام‌زمینی در قطب بادام کاری کشور خبر داد و گفت: به همت متخصصان دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، مرکز تحقیقات بادام‌زمینی پس از کسب مجوزهای لازم در شهر آستانه‌اشرفیه که به‌عنوان قطب تولید محصول کشاورزی بادام‌زمینی در کشور است، راه‌اندازی خواهد شد.

به گزارش آستان‌خبر، در این مراسم از زحمات دکتر مظاهر زمانی در زمان تصدی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی آستانه‌اشرفیه تقدیر و دکتر محمد نقی صفرزاده ویشکایی به‌عنوان سرپرست موقت این واحد دانشگاهی معرفی شد.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2