لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=68467 شناسه خبر: 68467

فرمانده سپاه آستانه‌اشرفیه:

رژیم جعلی اسراییل و حامیان آن تهدید واقعی جهان هستند

فرمانده سپاه آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه هدف نظام اسلامی بر اساس درسی که از اسلام و قرآن و ائمه اطهار (ع) گرفته‌شده، عدالت و احسان و نیکی به همه ملت‌ها است گفت: تهدید واقعی جهان، نیروهای شر آفرین دنیا ازجمله رژیم جعلی اسراییل و حامیان آن است.

حسن حبیبی در حاشیه راهپیمایی روز قدس پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی ایران و سرنگونی رژیم شاهنشاهی که پایگاه مورد اعتماد استکبار جهانی و صهیونیزم بین‌الملل بود، موجب به خطر افتادن منافع و اهداف نظام پلید آمریکا شد و بیش از همه، منافع رژیم صهیونیستی را به خطر انداخت.

سرهنگ حسن حبیبی افزود: حمایت انقلاب و نظام اسلامی از مردم تحت ستم و آواره فلسطین و پشتیبانی از ملت‌های مستضعف در خط مقدم نبرد با رژیم جعلی صهیونیستی موجب خشم قدرت‌های جهانی و عوامل منطقه‌ای آن به‌ویژه رژیم صهیونیستی شده است.

وی با بیان اینکه هدف نظام اسلامی بر اساس درسی که از اسلام و قرآن و ائمه اطهار (ع) گرفته‌شده، عدالت و احسان و نیکی به همه ملت‌ها است گفت: تهدید واقعی جهان، نیروهای شر آفرین دنیا ازجمله رژیم جعلی اسراییل و حامیان آن است.

فرمانده سپاه آستانه‌اشرفیه بیان کرد: صهیونیست‌ها باانگیزه حکمرانی، ریاست‌طلبی، توسعه‌طلبی، جهان خواری؛ کینه‌توزی و انتقام از دیگر ادیان و اقوام به تصرف فلسطین و تشکیل یک دولت تحمیلی به نام اسراییل اقدام کردند و نام آن را متظاهرانه دفاع از هویت یهودیان و تقویت دین یهود و انجام‌وظیفه دینی و توراتی برای تحقق وعده تورات نهادند.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2