لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=68244 شناسه خبر: 68244

آستان‌خبر از اکران به وقت شام در آستانه‌اشرفیه گزارش می‌دهد

استقبال ۲۰۰۰ نفری از آخرین اثر فاخر حاتمی‌کیا

به‌وقت شام، جدیدترین شاهکار ابراهیم حاتمی کیا، در شهرستان فاقد سینمای آستانه‌اشرفیه، با اکران در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته گذشته در دو سانس صبح و عصر با استقبال دوهزارنفری مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه به کار خود پایان داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ به‌وقت شام، جدیدترین شاهکار ابراهیم حاتمی کیا، در شهرستان فاقد سینمای آستانه‌اشرفیه، با اکران در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته گذشته در دو سانس صبح و عصر با استقبال دوهزارنفری مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه به کار خود پایان داد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آستانه‌اشرفیه در گفت‌وگو با آستان خبر با حمایت از اکران فیلم به‌وقت شام اظهار کرد: حاتمی کیا رزمنده‌ای است که با سلاح هنر در کنار رزمندگان مدافع حرم از ارزش‌های اصیل اسلامی و باورهای دینی دفاع کرده است.

مظاهر زمانی گفت: به‌وقت شام فیلمی فاخر و برگ زرینی از کارنامه این هنرمند متعهد و مایه مباهات در تاریخ سینمای ایران است.

فرمانده سپاه شهرستان آستانه‌اشرفیه نیز هنر را بهترین شیوه برای ارائه مهم‌ترین رویدادهای تاریخی عنوان و اظهار کرد: انصافاً به‌وقت شام شاهکار و اثر هنری جدیدی است که ابراهیم حاتمی کیا، فلسفه پیدایش و اهداف شجره خبیث داعش و جریان تکفیری را به زیبایی در آن ترسیم کرد.

فرماندار آستانه‌اشرفیه نیز درباره اکران به‌وقت شام در این شهرستان اظهار کرد: ایران اسلامی در صعب‌ترین شرایط با شقی‌ترین گروه‌ها و اشخاص درگیر بوده که در این درگیری‌ها و دفاع‌ها، انسان‌های ازخودگذشته و ایثارگری بودند که همه داشته‌های خود را تقدیم کردند تا انقلاب و مردمی که در این سرزمین انقلابی زندگی می‌کنند و همه‌کسانی که تفکر این انقلاب در دلشان است در امان بمانند.

رحیم حیدری گلرودباری مدافعان حرم را ازجمله این ایثارگران دانست و افزود: طبیعتاً با هر زبان ازجمله زبان نوشتار و هنر متعهد می‌بایست این رشادت‌ها، ثبت و ضبط شوند و به نسل و عصر حاضر و نسل‌ها و عصرهای آتی عرضه شوند.

محمد معافی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آستانه‌اشرفیه نیز با حمایت از اکران فیلم به‌وقت شام در آستانه‌اشرفیه اظهار کرد: حاتمی کیا هنرمند متعهدی است که برای هنر متعالی قلم‌به‌دست گرفت تا در فیلم به‌وقت شام با خلق جلوه‌های بصری ثابت کند که چگونه باارزش‌ترین هدیه خداوندی که جان شهداست در اثر ایمان به خداوند درراه هدف والا ایثار می‌شود تا دین اسلام زنده بماند.

به گزارش آستان‌خبر، به وقت شام فیلمی به کارگردانی و نویسندگی ابراهیم حاتمی کیا محصول سال ۱۳۹۶ در ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ در سینماهای کشور اکران و موفق‌ به دریافت سه سیمرغ بلورین در سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر شد.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2