لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=68236 شناسه خبر: 68236

فرمانده سپاه شهرستان آستانه‌اشرفیه:

ولایتمداری عامل تقویت و بقای بسیج است

فرمانده سپاه شهرستان آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه با حضور درصحنه و ولایتمداری از منافع ملی کشور حفاظت می‌کند گفت: ولایتمداری عامل تقویت بسیج شده که امروز به‌عنوان نهادی پرتحرک و متشکل مردمی نظم یافته است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ سرهنگ پاسدار حسن حبیبی عصر امروز در نشست شورای بسیج سپاه با بیان اینکه خصوصیت ولایتمداری در بسیج در همه ابعاد آن وجود داشته و دارد اظهار کرد: ولایتمداری عامل تقویت بسیج شده که امروز به‌عنوان نهادی پرتحرک و متشکل مردمی  نظم یافته است.

وی با اشاره به اینکه بسیج در تمامی شئونات می‌تواند وظیفه پاسداری از انقلاب اسلامی را به‌خوبی انجام دهد تصریح کرد: عنصر جهاد و شهادت یکی از مؤلفه‌هایی که در نهاد بسیج تقویت و باعث پیشرفت آن شد  و این سلوکی است که اولیای دین و ائمه اطهار (ع)  برای پیدا کردن بصیرت در جمع مؤمنان از آن به‌عنوان رکن یاد کردند.

فرمانده سپاه ناحیه آستانه‌اشرفیه با اشاره به فرمایش امام علی (ع) درباره کسانی که بی‌بصیرتی کسانی که لباس جهاد را از تنشان درمی‌آورند خاطرنشان کرد:  ملت ایران تجربه‌ای به دست آورد که بر اساس آن هر وقت فتنه‌ای یا حادثه‌ای در داخل به وجود آمده و شرایط کشور را متلاطم می‌کرد این نیروهای مردمی و بسیجی بودند که با حضور درصحنه و ولایتمداری از منافع ملی کشور حفاظت کردند.

وی با تأکید بر اینکه نقش بی‌بدیل بسیج در چهار دهه گذشته برکسی پوشیده نیست گفت: امروز بسیج به‌عنوان  سرمایه‌ای عظیم ملی برای کشور تلقی می‌شود که باید از آن صیانت کرد.

حبیبی با اشاره به اینکه گاهی حرف‌های ناروایی در مورد بسیج به خاطر نشناختن این نهاد مقدس زده می‌شود که مانند کف روی آب است افزود: شرایط همیشه برای ظهور و بروز حقیقت و نهادهایی که بر اساس فکر اصیل بنا شد فراهم‌شده است.

وی با تأکید بر ایستادگی  بسیج در برابر مستکبرین و منحرفان، معاندین به انقلاب و نظام اسلامی بیان کرد: بسیج متواضعانه در خدمت ملت بوده و بدون هیچ چشم‌داشتی در همه عرصه‌ها حضور پیدا می‌کند و با حضور خود در عرصه‌های مختلف به دنبال پیشرفت انقلاب و نظام است.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2