لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=68202 شناسه خبر: 68202

فرمانده سپاه آستانه‌اشرفیه:

بررسی نیازها و دغدغه‌های شهروندان مقدمه تحول بزرگ شهری

فرمانده سپاه آستانه‌اشرفیه گفت: یکی از شروط اصلی خدمتگزاری صادقانه به مردم، پرهیز از تمایلات جناحی و سیاسی و حزبی است؛ بررسی نیازها و دغدغه‌های جاری شهروندان از مقدمات یک تحول بزرگ شهری است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ سرهنگ پاسدار حسن حبیبی در جلسه مشترک شهردار و اعضای شورای اسلامی با تبریک اعیاد شعبانیه اظهار کرد: لازمه موفقیت شورا در رسیدن به بالاترین اندازه رضایتمندی مردم، وجود یک مجموعه قوی کارشناسی، باتجربه و متعهد در کنار شهردار منتخب است.

وی با بیان اینکه مدیریت شهری موفق نیازمند همکاری، هماهنگی و همدلی شورا و شهردار است گفت: یکی از شروط اصلی خدمتگزاری صادقانه به مردم، پرهیز از تمایلات جناحی و سیاسی و حزبی است؛ بررسی نیازها و دغدغه‌های جاری شهروندان از مقدمات یک تحول بزرگ شهری است.

فرمانده سپاه شهرستان آستانه‌اشرفیه با تأکید بر اینکه منتخبین مردم باید در ابقاء و انتخاب شهردار دقت کنند افزود: مردم چگونگی و شفافیت انتخاب شهرداران را رصد می‌کنند.

حبیبی با بیان اینکه شوراهای اسلامی باید به‌دوراز نگاه‌های حزبی، سیاسی و محلی عمل کنند تصریح کرد: مسئولان باید بر اساس توانمندی‌های ذاتی افراد و برنامه‌های کارشناسی شده، دست به انتخاب شهردار بزنند و شهردار و سایر اعضای شورا نیز باید گزارشی از فعالیت‌ها و پروژه‌های در دست اقدام ارائه دهند.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2