لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=67883 شناسه خبر: 67883

پدیده زیر 21 سال کاراته آسیا:

کسب مدال طلا برای گیلان در مسابقات قهرمانی کشور پس از ۷ سال / برای شرکت در لیگ جهانی حاضرم به‌جای تمرین، کارکنم

قهرمان کاراته آسیا گفت: پس از هفت سال موفق شدم مدال طلای مسابقات قهرمانی بزرگ‌سالان کشور را برای استان گیلان به ارمغان بیاورم؛ افتخاری که چندان موردتوجه مسئولین قرار نگرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ مهدی رحیمی‌نژاد با اشاره به انگیزه‌های بالایش برای المپیکی شدن اظهار کرد: برای رسیدن به المپیک از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنم. در همین ایام عید نیز دو نوبت صبح و بعدازظهر در حال تمرین هستم و برای نیل به اهداف باید از استراحت زد.

وی با اشاره به اینکه سال ۹۶ سال پرفروغی برای وی بوده است افزود: در رقابت‌های قهرمانی امیدهای کشور موفق شدم به مدال طلا دست‌یابم. با موفقیت در رقابت‌های انتخابی، به عضویت تیم ملی ایران درآمدم. در جام بین‌المللی وحدت و دوستی در رده بزرگ‌سالان به مقام سوم دست‌یافتم.

پدیده زیر ۲۱ سال کاراته آسیا با اشاره به درخشش در رقابت‌های قهرمانی امیدهای آسیا گفت: با کسب مدال طلا در این مسابقات توانستم از سوی فدراسیون جهانی کاراته به‌عنوان پدیده زیر ۲۱ سال آسیا انتخاب شوم؛ با این درخشش موفق شدم به رده سوم رنکینگ زیر ۲۱ سال جهانی راه یابم.

رحیمی‌نژاد بیان کرد: اوج تلاش‌هایم در مسابقات قهرمانی بزرگ‌سالان کشور به ثمر نشست و پس از هفت سال، مدال طلای قهرمانی کشور، انتخابی تیم ملی بزرگ‌سالان را برای استان گیلان کسب کردم. این افتخار چندان‌که بایسته و شایسته بود موردتقدیر و استقبال مسئولین گیلان قرار نگرفت و باعث دلسردی‌ام شد.

وی با بیان اینکه به خود نمره ۱۸ از ۲۰ را می‌دهد تصریح کرد: در سال ۹۶ موفق به کسب سه مدال طلا، دو نقره و یک برنز شدم و برای اینکه تمام مدال‌هایم از نوع خوش‌رنگ طلا باشد به خود نمره ۱۸ می‌دهم.

رحیمی‌نژاد با اشاره به اینکه هدف اصلی‌اش در سال ۹۷ شرکت در لیگ جهانی کاراته است افزود: برای حضور در لیگ جهانی و کسب سهمیه، حاضرم به‌جای تمرین، کارکنم و با پولی که از این راه درمی‌آورم هزینه سنگین مسابقات را بدهم.

قهرمان کاراته آسیا با اشاره به درخواست‌هایش از مسئولین ورزش گیلان گفت: ضمن تقدیر و تشکر از مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان گیلان و ریاست محترم هیأت کاراته استان گیلان به جهت حمایت‌هایی که از من داشتند؛ امیدوارم در سال ۹۷ این حمایت‌ها چه در بعد معنوی چه در بعد مالی افزایش یابد تا بتوانم با شرکت در مسابقات لیگ جهانی کاراته با کسب رنکینگ مناسب، سهمیه المپیک ۲۰۲۰ را کسب کنم.

انتهای پیام/

منبع: فارس گیلان


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2