لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=67877 شناسه خبر: 67877

به احدی اجازه دخالت در مسائل داخلی کشور خود نخواهیم داد/قدردانی خانواده شهدا برایم بسیار ارزشمند است

علیرضا کریمی کشتی‌گیر گیلانی گفت: مسائل داخلی کشور ما به نتانیاهو و نه هیچ‌کس دیگری مرتبط نیست و احدی اجازه دخالت در امورات کشور خود را نخواهیم داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ علیرضا کریمی، کشتی‌گیر گیلانی که در جریان رقابت‌های جهانی با کشتی‌گیر صهیونیستی به رقابت نپرداخت خطاب به کسانی که در مسائل داخلی کشور ما دخالت می‌کنند اظهار کرد: نتانیاهو و دیگران حق ندارند در مسائل داخلی کشور ما به‌خصوص مسائل ورزشی دخالت کنند.

وی افزود: ما خودمان بایدها و نبایدهای مسائل و مصلحت کشورمان را می‌دانیم و بین خودمان آن را حل‌وفصل می‌کنیم و به احدی اجازه دخالت در امورات داخلی کشور خود را نخواهیم داد.

کشتی‌گیر گیلانی تیم ملی درباره باخت عمدی خود در مقابل حریف روسی گفت: این دومین بار بود که در مسابقات جهانی احتمال رویارویی من با حریف اسرائیلی می‌رفت و باوجوداینکه در مسابقه با حریف روسی در حال پیروزی بودم با اعلام مربی و کادر فنی تیم، کشتی را واگذار کردم تا با کشتی‌گیر صهیونیستی روبه‌رو نشوم و این کار را برای مردمم کردم و همیشه به ایرانی بودن خودم افتخار کرده‌ام.

کریمی بیان کرد: طبق اعلام فدراسیون کشتی دو ماه دیگر مسابقات انتخابی تیم ملی برگزار خواهد شد، خوشبختانه وضعیت بدنی من در شرایط خوبی قرار دارد و امیدوارم با موفقیت در این مسابقات جواز ورود به مسابقات جهانی و آسیایی را کسب کنم.

وی درباره واکنش‌های متفاوت مردم نسبت به عدم رویارویی با ورزشکار رژیم صهیونیستی گفت: مردم واکنش‌های زیادی نسبت به این اتفاق نشان دادند وعده‌ای نیز حتی به من توهین کردند ولی مهم خوشنودی مقام معظم رهبری بود که ایشان به من انگشترشان را هدیه دادند و همچنین خانواده معظم شهدا که از همین‌جا به همه آن‌ها سلام و درود می‌فرستم.

این ورزشکار ملی تصریح کرد: پس‌ازاین اتفاق به دیدار رهبر معظم انقلاب رفتم و ایشان را از نزدیک ملاقات کردم که بزرگ‌ترین افتخار در زندگی من همین دیدار است که ایشان حرف‌های تأثیرگذاری به من زدند و از حرکت من تقدیر کردند.

کریمی با اشاره به تجلیل امام‌جمعه کرج از وی افزود: کشتی البرز نیازمند توجه بیشتر مسئولین به این ورزش است و از مسئولین مربوطه می‌خواهم با حمایت و توجه خود به این مسئله، راه را برای پیشرفت هرچه بیشتر ورزشکاران این رشته هموار کنند.

این ورزشکار گیلانی درباره چگونگی آشنایی خود با رشته کشتی بیان کرد: در سن هشت‌سالگی وارد این ورزش شدم و در خانواده نیز پدرم به تمرین کشتی می‌پرداخت که من تمرینات پدرم را تماشا می‌کردم، همین باعث شد که به این ورزش علاقه‌مند شوم ولی بااین‌حال اگر روزی صاحب فرزند شوم دوست ندارم که فرزندم کشتی‌گیر شود زیرا سختی‌های زیادی در این رشته وجود دارد.

وی افزود: تا قبل از رفتن آقای خادم رئیس سابق فدراسیون کشتی اردوهای تیم ملی خوب و منظم برگزار می‌شد ولی با توجه به اتفاقات اخیر، تمرینات تیم ملی فعلاً لغو شده است ولی من تمرینات خود را به‌صورت خصوصی انجام می‌دهم تا برای مسابقات انتخابی تیم ملی آمادگی کامل داشته باشم.

کشتی‌گیر گیلانی تیم ملی خاطرنشان کرد: یک‌بار نیز در سن کمتری از رویارویی با ورزشکار رژیم صهیونیستی خودداری کردم که حدوداً ۵ سال پیش بود، اوایل بسیار ناراحت بودم زیرا پیروزی در مسابقات هدف همه ورزشکاران است و من زحمات زیادی کشیده بودم تا در مسابقات قهرمان شوم ولی پس از مدتی ناراحتی من برطرف شد زیرا عده‌ای از خانواده معظم شهدا به منزل ما آمدند و از من تشکر کردند.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2