لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=67731 شناسه خبر: 67731

کاهش ۸ درصدی کشته‌ها در معابر درون‌شهری

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان با اشاره به کاهش هشت‌درصدی کشته‌ها در معابر درون‌شهری گیلان خبر داد و گفت: نحوه برخورد برخی از خودروهای امدادی غیر ساماندهی شده در استان موجب نگرانی و بعضاً چالش ساز شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ سرهنگ محمدرضا محمدی اظهار کرد: برخلاف تصادفات برون‌شهری در سال جاری شاهد کاهش هشت درصدی کشته‌ها در جاده‌های درون‌شهری هستیم.

وی با بیان اینکه رعایت و تعامل مسئولان استان منتج به کاهش تلفات فوتی و جرحی می‌شود افزود: با توجه به ازدحام مسافر و گردشگر در استان گیلان لازم است حضور بیمه‌ها به‌صورت ۲۴ ساعته فعال باشند و پرداخت خسارت و بیمه‌گذاری با فوریت صورت بگیرد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان با تأکید بر بروز رسانی تابلوها و اعلانات راهنمایی و رانندگی گفت: حضور تیم‌های تعمیراتی شهرداری‌ها در سطح استان ازجمله شهر رشت برای رفع مشکلات احتمالی چراغ‌های راهنمایی و رانندگی ضرورت دارد.

محمدی با اشاره به چالش آفرینی خودروهای امداد جاده‌ای گفت: نحوه برخورد برخی از خودروهای امدادی غیر ساماندهی شده در استان موجب نگرانی و بعضاً چالش ساز شده است.

وی با اشاره به ازدحام ترافیک در رشت به دلیل نداشتن کمربندی بیان کرد: شهر رشت کمربندی ندارد و لازم هست و چالش ایجاد می‌کند و لازم است بعد از عید نوروز فکری برای ایجاد کمربندی داشته باشیم.

رئیس پلیس راهور گیلان گفت: در حال حاضر تانکرهای سوخت‌گیری در ورودی شهر رشت حضور دارند که علاوه بر ایجاد چهره زشت در شهر، ترافیک سنگینی را ایجاد می‌کنند.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2