لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=67594 شناسه خبر: 67594

انتقاد نماینده مردم آستانه‌اشرفیه از فضای متشنج گیلان:

قربانی: افراد بی‌اصل‌ونسب و سهم خواهی که دنبال منفعت و قدرت در استان هستند/ گیلان با بگیروببندها به رکود مدیریتی تبدیل‌شده است

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه در مجلس شورای اسلامی از فضای بگیروببندها در استان انتقاد کرد و گفت: گیلان با بگیروببندها به رکود مدیریتی تبدیل‌شده است.

محمدحسین قربانی امروز در گفت‌وگو با آستان‌خبر؛ با اشاره به اینکه علیرغم داشتن فضای خوب در استان امروز برخی از انسان‌های معلوم‌الحال گیلان را متشنج می‌کنند اظهار کرد: این افراد نه سابقه‌ای در استان دارند و نه فعالیت و اصل و نسبشان در گیلان معلوم است.

وی از ایجاد فضای باج‌خواهی، سهم خواهی و نگرانی‌های پس‌ازآن انتقاد کرد و افزود: افرادی که فضای گیلان را متشنج می‌کنند معلوم هست که هیچ‌گاه دل درگرو نظام و انقلاب نداشتند و فقط منافع، قدرت و سرمایه برایشان مهم بوده است.

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه در مجلس شورای اسلامی گفت: این افراد زمانی که قدرت از آنشان بود مملکت را گل‌وبلبل می‌دیدند اما اکنون‌که فضا در دستشان نیست همه‌چیز را به فنا و نابودی می‌کشند.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان افزود: این افراد که برخی از صاحبان رسانه نیز هستند هیچ‌گاه حرف خود را صریح اعلام نمی‌کنند و یک‌بار از قول پدر شهید سخن به میان می‌آورند و زمانی دیگر از زبان یک روحانی می‌زنند و پس‌ازآن تکذیب می‌کنند.

قربانی با تأکید بر اینکه قوه قضائیه باید یکی از ارکان حمایتی قوه مجریه باشد و لازم هست جلوی جرم را در سطح استان بگیرد بیان کرد: فضای بگیروببندها در استان گیلان را ناامن کرده و انتظار داریم قوه قضائیه مقداری تدبیر و عقلانیت به خرج دهد گرچه منظورمان کوتاه آمدن از جرم و جنایت نیست.

وی با تأکید بر اینکه قوه قضائیه باید با متخلفان برخورد کند اما نباید در استان فضایی پیش بیاید که درنهایت استان ما متضرر شود تصریح کرد: در حال حاضر استان گیلان ازنظر مدیریتی دچار یک رکود شده است درحالی‌که یک مدیر باید جرئت ریسک‌پذیری داشته باشد نه اینکه پس از پنج سال ذره‌بین در دست بگیریم و دنبال اقدامات گذشته مدیران باشیم.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2