لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=67493 شناسه خبر: 67493

کسب مدال ارزشمند برنز توسط کاراته کای گیلانی

کاراته کای گیلانی وزن مثبت ۸۴ کیلوگرم ایران موفق به کسب مدال برنز رقابت‌های کاراته وان اتریش ۲۰۱۸ شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ جاسم ویشگاهی در نخستین گام به مصاف متئو چیانچتی از ایتالیا رفت و با نتیجه قاطعانه شش بر صفر به پیروزی دست‌یافت. کاراته کای گیلانی وزن مثبت ۸۴ کیلوگرم ایران در دومین گام به مصاف الکساندر کوزیاک از اوکراین رفت و با نتیجه ۱۱ بر دو مقابل رقیب به برتری دست‌یافت.

ویشگاهی در سومین مسابقه به مصاف متئو سیتوم از کرواسی رفت و توانست با نتیجه سه بر یک مقابل رقیب اروپایی به برتری دست یابد. وی در مرحله یک‌هشتم پایانی به مصاف آسمان قربانعلی از جمهوری آذربایجان رفت و توانست با برتری قاطعانه شش بر صفر به مرحله یک‌چهارم پایانی راه یابد. ویشگاهی در این مرحله با شکست صفر بر دو مقابل هیرولند نیشوسکی از کوزو و با توجه راه‌یابی هیرولند به فینال، به جدول شانس مجدد راه یافت.

ویشگاهی در جدول شانس مجدد در نخستین مسابقه با نتیجه هشت بر صفر مقابل هیرچوک تاراس از اوکراین به برتری دست‌یافت. دومین دیدار خود را با نتیجه پنج‌بر یک مقابل اسلوبودان بیتویچ از صربستان با پیروزی به پایان رساند تا مدال خوش‌رنگ برنز را برای کاروان ایران به ارمغان بیاورد.

به گزارش خبرگزاری فارس، رقابت‌های کاراته وان اتریش ۲۰۱۸ به میزبانی سالزبورگ و با شرکت ۱۵۹۶ کاراته کا از ۸۸ به مدت سه روز از تاریخ یازدهم لغایت سیزدهم اسفندماه برگزار شد.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2