لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=67217 شناسه خبر: 67217

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان در یادواره ۴۲۶ شهید آستانه اشرفیه:  

صف مردم از اغتشاشگران جدا است

نماینده ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با تأکید بر اینکه صف مردم از اغتشاشگران داخلی جداست گفت: فتنه ۸۸ روشن کرد ممکن است در پست‌های مهم دولتی افرادی باشند که از جنس انقلاب و نظام اسلامی نباشد همین‌طور در اغتشاشات نیز افراد فاسدی که در بدنه نظام بودند شناخته شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ حجت الاسلام والمسلمین غلامحسن تسخیری عصر امروز در یادواره سرداران، فرماندهان و ۴۲۶ شهید شهرستان آستانه اشرفیه در حرم شهدای این شهرستان اطهار کرد: اگر شهدا نبودند چیزی از اسلام باقی نمی ماند.

وی با اشاره به مقام والای شهدا پس گذشت دهه ها از شهادتشان گفت: درک مقام شهید بسیار سخت است، این شهدا دل های آحاد مردم را به خود جذب کردند.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه حضور در یادواره شهدا حیات بخش است گفت: مجلس شهدا، مجلس زندگان و حیات بخش است ، شهدا زنده اند و به ما عزت می دهند.

تسخیری با اشاره به روایتی از تفحص شهدا بیان کرد: در یکی از تفحص ها سر یکی از شهدا بر پای شهید دیگری بود وقتی شماره پلاکهایشان را دیدیم متوحه شدیم که سید اسماعیل و سید حسین پدر و پسری بودند که در یک زمان به شهادت رسیدند.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در باره مقام شهدا افزود: شهدا مانند آیه های قرآن مقدس هستند و حضور در مراسمات شهدا فضیلتی است که تنها با دعوت شهید امکان پذیر است.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه شهدای انقلاب برای دفاع از اسلام جان خود را فدا کردند گفت: انقلاب نشات گرفته از اسلام ناب محمدی است و دشمن از این اسلام استکبار ستیز و مبارز با کفر و طاغوت می ترسد.

تسخیری با تاکید بر اینکه عزت ایران مرهون حضور ولایت و خون هزاران شهید است اظهار کرد: ادعاهای دشمن نشانه ضعف و سستی آن ها و قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی با اشاره به ادعاهای مضحک رئیس جمهور آمریکا بیان کرد: آمریکا که ادعا می کردند عربستان یک گاوه شیرده است و اگر شیر بدهد باید دوشیده شود چرا نتوانست جلوی موشک یمنی ها را بگیرد.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان اقتدار ایرلن را مرهون رشادت شهدا دانست و افزود: رهبر انقلاب فرمودند؛ اگر ما به یمنی ها دسترسی داشتیم صدها موشک به آنها می دادیم، آمریکا پیشرفته ترین سلاح های خود را به دولت های فاسد عربی داد اما آنها نتوانستند جلوی موشک ها را بگیرند.

تسخیری با بیان اینکه ایران موجب ترس و وحشت رژیم صهیونیستی است گفت: همان طور که رهبر انقلاب فرمودند در ۲۵ سال آینده هیچ اثری از اسرائیل باقی نخواهد ماند.

وی با تاکید بر اینکه صف مردم از اغتشاشگران داخلی جداست تصریح کرد: فتنه ۸۸ روشن کرد ممکن است در پستهای مهم دولتی افرادی باشند که از جنس انقلاب و نظام اسلامی نباشد همینطور در اغتشاشات نیز افراد فاسدی که در بدنه نظام بودند شناخته شدند.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2