لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=67206 شناسه خبر: 67206

مهلت ثبت‌نام در حوزه‌های علمیه خواهران تا ۲۰ اسفند تمدید شد

معاون آموزش حوزه‌های علمیه خواهران از تمدید مهلت پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ محمود خالقی با اشاره به اینکه مهلت ثبت‌نام در حوزه‌های علمیه خواهران تا پایان بهمن تعیین شده بود، اظهار کرد: به منظور فراهم آمدن امکان حضور سایر علاقه‌مندان در حوزه‌های علمیه خواهران، مهلت پذیرش و ثبت‌نام تا ۲۰ اسفند ماه تمدید شد.

وی افزود: علاقه‌مندان می‌توانند اطلاعات لازم در مورد حوزه‌های علمیه خواهران و ثبت‌نام را از طریق پایگاه اینترنتی حوزه‌های علمیه خواهران به نشانی اینترنتی www.whc.ir  و مدارس علمیه خواهران سراسر کشور دریافت کنند.

معاون آموزش حوزه‌‌های علمیه خواهران با بیان اینکه پذیرش سطح ۲ در حوز‌ه‌های علمیه خواهران آزمون ورودی ندارد و آزمون به صورت شفاهی انجام می‌شود خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۴۰۹ مدرسه علمیه خواهران در سراسر کشور برای تحصیل طلاب سطح ۲ وجود دارد که طلاب به صورت حضوری، نیمه حضوری و پاره وقت در این مدارس مشغول به تحصیل هستند.

وی ادامه داد: در سطح ۳ نیز ۶۸ مدرسه علمیه خواهران در سراسر کشور وجود دارد که آزمون ورودی این سطح در روز ۱۴ اردبیهشت سال ۱۳۹۷ برگزار می‌شود البته تحصیل در سطح ۳ به صورت حضوری، نیمه حضوری و غیر حضوری است.

خالقی با اشاره به پذیرش طلاب خارجی در حوزه‌های علمیه خواهران خاطرنشان کرد: براساس توافق‌نامه‌ای که میان مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران و جامعه المصطفی به امضا رسیده است، طلاب غیر ایرانی نیز می‌توانند در حوزه‌های علمیه خواهران پذیرش شده و مشغول به تحصیل شوند.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2