لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=67023 شناسه خبر: 67023

نماینده مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه:

دل‌بستگی ملت ایران به انقلاب روزبه‌روز بیشتر می‌شود/ روحیه انقلابی گری ملت ایران پس از ۴۰ سال ثابت مانده است

گزارش تصویری از راهپیمایی باشکوه 22بهمن مردم آستانه‌اشرفیه (2)

نماینده مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه به افزایش روزافزون دل‌بستگی ملت ایران به انقلاب اشاره کرد و گفت: بر اساس نظرسنجی‌ها روحیه انقلاب ملت ایران پس از چهل سال ثابت مانده است.

محمدحسین قربانی در گفت‌وگو با  پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار کرد: در طلیعه سی و نهمین سالگرد انقلاب اسلامی بسیار خوشحالیم که روزبه‌روز دل‌بستگی مردم به‌نظام، انقلاب و ارزش‌ها بیشتر می‌شود.

وی افزود: ممکن است مردم دغدغه‌هایی نظیر معیشت و اشتغال داشته باشند اما ارادت و وابستگی مردم به آرمان‌های امام و انقلاب اسلامی در حال افزایش است.

نماینده مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه افزایش دل‌بستگی مردم به انقلاب و اهداف عالی آن پیام خوبی برای مسئولین کشور است گفت: آنچه می‌تواند به‌صورت کامل پاسخ دل‌بستگی‌ها و ارادت مردم به این انقلاب بزرگ را بدهد کار و تلاش فراوان است.

قربانی بیان کرد: همه مسئولان و کارگزاران نظام باید در ارکان مدیریتی و خدمتی با تمام قوا و باروحیه و تفکر جهادی برای مردم کار کنند.

وی با تاکید بر اینکه با تمام کاستی‌های موجود ملت ایران ۲۲ بهمن متفاوتی را رقم خواهند زد افزود: ملت ایران با حضور پرشور خود مجدداً پشتیبانی و حمایت خود از نظام را اعلام خواهند کرد.

قربانی با اشاره به نظرسنجی اخیر دانشگاه برلند آمریکا در خصوص دل‌بستگی ملت ایران به آرمان‌های انقلاب اسلامی در داخل کشور خاطرنشان کرد: خیال جهانیان این بود که شاید بعد از اغتشاشات و ناهنجاری‌های اخیر مردم از اساس نظام دلگیر شدند اما نتیجه نظرسنجی‌ها به اذعان خودشان بیانگر این بود که تنها ۴ درصد از مردم ایران خواستار تغییر نظام هستند.

نماینده مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه تصریح کرد: نتیجه نظرسنجی موسسه آمریکایی نشان می‌دهد که دقیقه همان روحیه و رویکردی که در ۴۰ سال پیش در ملت ایران وجود داشته ثابت مانده و تنها یک درصد اقبال مردم به این نظام کاهش‌یافته است.

وی در خانه ملت با اذعان به این نکته که کسانی که در تفکرات و راهبردهای خود در تلاش‌اند تا انقلاب اسلامی را سرنگون کنند تنها وقت و هزینه خود را بیهوده صرف کرده‌اند گفت: نظام و انقلاب اسلامی ایران ریشه در عمق تفکرات ملت ایران دارد و اساس جمهوری اسلامی تغییرپذیر نیست.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2