لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=66919 شناسه خبر: 66919

مدیرمسئول خبرگزاری دفاع مقدس گیلان:

رسالت خبرگزاری دفاع مقدس ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تبیین آن به نسل جوان است

مدیرمسئول خبرگزاری دفاع مقدس گیلان گفت: رسالت خبرگزاری دفاع مقدس ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تبیین آن به نسل جوان است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ حسین داداشی امروز در مراسم آغاز به کار خبرگزاری دفاع مقدس در گیلان در سالن اجتماعات سروش رشت اظهار کرد: رسالت خبرگزاری دفاع مقدس ترویج فرهنگ ایثار و  شهادت و تبیین آن به نسل جوان است.

وی گفت: تا دیر نشده امیدواریم بتوانیم به جامعه ایثار و شاهد استان خدمتگزاری کرده و گوشه‌ای از رشادت‌های شهدا و رزمندگان و جانبازان دوران انقلاب و دفاع مقدس را تبیین کنیم.

مدیرمسئول خبرگزاری دفاع مقدس گیلان با بیان اینکه تعداد هشت هزار شهید گیلان برابری با شهدای چندین استان کشور دارد افزود: تلاش می‌کنیم تا در هرماه یک عصر خاطره با حضور خانواده شهدا در سه‌شنبه‌ها داشته باشیم تا چهرهای برجسته را به جوانان معرفی کنیم.

وی با اشاره به هدف این خبرگزاری گفت: خبرگزاری دفاع مقدس به‌منظور نشر و ترویج فرهنگ عالی و ارزشمند جهاد و شهادت به‌عنوان یک رسانه تخصصی در استان گیلان آغاز به کارکرده است.

داداشی با اشاره به محورهای فعالیت این خبرگزاری تصریح کرد: معرفی شهدای گیلان، فیلم‌های ناب از حضور رزمندگان گیلان در جبهه‌های جنگ، تبلیغات برگزاری یادواره‌های شهدا و معرفی کانال‌های تلگرامی شهدای گیلان از محورهای فعالیت این خبرگزاری است.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2