لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=66872 شناسه خبر: 66872

افتتاح ۱۴ واحد مسکن محرومین در روستای اشمان دهکا+عکس

رئیس کمیته امداد کیاشهر از افتتاح ۱۴ واحد مسکن محرومین در روستای اشمان دهکا خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ کریمی  ظهر امروز در افتتاح مسکن محرومین روستای اشمان دهکا اظهار کرد:  رفتار ما مسئولان باید متناسب با سیره نبوی و فاطمی باشد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی برگرفته از  سیره نبوی است گفت: این انقلاب از خون ارزشمند شهدا زنده مانده است و ما باید با عملکرد مناسب خود قدردان این خوهای پاک باشیم.

رئیس کمیته امداد کیاشهر با ابراز امیدواری از عملکرد مسئولان آستانه‌اشرفیه و کیاشهر افزود: امروز ۱۴ واحد مسکن محرومین افتتاح می‌شود.

کریمی با بیان اینکه یک واحد مسکن محرومین بالغ‌بر ۲۱ میلیون تومان هزینه داشت تصریح کرد: مبلغ ۱۸ میلیون از طریق کمک بلاعوض و سه میلیون تومان از سوی خیرین برای این مسکن هزینه شده است.

وی با  اشاره به افتتاح دیگر پروژه‌های مسکن محرومین در ایام‌الله دهه فجر گفت: مبلغ ۲۱۶ میلیون تومان بلاعوض و ۴۳ میلیون تومان نیز از طریق کمک خیرین برای این ۱۴ واحد مسکن اعتبار هزینه شد.

رئیس کمیته امداد کیاشهر با اشاره به ۳۸ پروژه در آستانه و بندر کیاشهر افزود : در حوزه روستایی ۳۱ واحد به ارزش ۵۵۵ میلیون تومان و در حوزه شهری هفت واحد پروژه مسکن داشتیم.

کریمی  با اشاره به شعار امسال گفت: در حوزه اشتغال اعتباری بالغ‌بر چهار میلیارد تومان به کمیته امداد اختصاص داده شد و تا به امروز سه میلیارد هزینه شد.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2