لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=66865 شناسه خبر: 66865

فرماندار آستانه‌اشرفیه:

مسئولان استانی حداکثر تلاش خود را برای خدمت به مردم انجام دهند

فرماندار آستانه‌اشرفیه گفت: مدیران با رویکردی که دارند باید تلاش کنند که با استفاده از حداقل‌ها به حداکثر دست‌یافتنی ها برسند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ رحیم حیدری گل رودباری ظهر امروز در افتتاح آسفالت روستای صفرا بسته با ادای احترام به شهدای خونین‌کفن انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم اظهار کرد: برای همه خدمتگزاران صدیق به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آرزوی توفیق دارم.

وی با تشکر از رئیس اداره راه و شهرسازی آستانه‌اشرفیه گفت: بابت اجرای پروژه‌های مربوط به راه در شهرستان که امروز به‌صورت نمادین در این مکان افتتاح می‌شود از مهندس عزمی نهایت تشکر رادارم.

فرماندار آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه ایران کشوری درحال‌توسعه است افزود: و برنامه ششم توسعه جزو برنامه‌هایی است که در دستور کار دولت قرار دارد و اقدامات نهایی خود را می‌گذراند.

حیدری با اشاره به بی‌بدیل بودن پروژه‌های راه و توسعه راه‌ها تصریح کرد: توسعه راه‌ها باید در توسعه همه‌جانبه اقتصادی و سایر توسعه‌ها مدنظر قرار بگیرد و به آن پرداخته شود، چراکه از اصولی است که به تمام امور مربوط به توسعه ارتباط مستقیم و غیرمستقیم درراه و شریان‌های حیاتی راه و همچنین انواع و اقسام حمل‌ونقل و ترابری قرار می‌گیرد.

وی با تأکید بر اینکه کشور ازلحاظ اعتباری شرایط خوبی ندارد بیان کرد: با رویکردی که دولت بر اساس فرامین مقام معظم رهبری در پیش‌گرفته است در حال فاصله گرفتن از اقتصاد وابسته به نفت هستیم.

فرماندار آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه دولت رویکرد نفت محور و اقتصاد متکی به نفت را به حداقل رسانده است گفت: این روند زحمت و ریاضت بسیاری دارد اما در حال پیشرفت است.

حیدری با تأکید بر اینکه مدیران باید با بهره‌مندی از حداقل‌ها به حداکثرها برسند تصریح کرد: مردم ما همیشه پای‌کار هستند، همیشه و هر جا که نیاز بود در عرصه‌های مختلف و برهه‌های مختلف مسئولان را همراهی و یاوری کردند مدیران نیز با رویکردی که دارند باید تلاش کنند که با استفاده از حداقل‌ها به حداکثر دست‌یافتنی ها برسند.  

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2