لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=66834 شناسه خبر: 66834

افتتاح پروژه برق روستای کشل آزاد محله+عکس

پروژه برق روستای کشل آزاد محله صبح امروز با ۷۴ میلیون تومان اعتبار افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ سید رسول اشرف صبح امروز در آیین افتتاح پروژه برق روستای کشل آزاد محله با گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر اظهار کرد: عملکرد یک‌ساله شبکه توزیع برق از دوم تا هشتم شهریورماه هم‌زمان با هفته دولت گزارش می‌شود.

وی با اشاره به افتتاح پروژه برق روستای کشل آزاد محله گفت: ۳۱ پروژه برق شهرستان ۲۱ میلیارد ریال اعتبار را به خود تخصیص داده‌اند.

ریس شبکه توزیع برق آستانه‌اشرفیه با اشاره به افتتاح نمادین پروژه برق روستای کشل از بین ۳۱ پروژه افزود: در این پروژه ۵۱۰ متر خط ۲۰ کیلوولت، یک تابلوی ۲۰۰ آمپر و شبکه فشار ضعیف زمینی و هوایی به‌کاررفته است.

اشرف با بیان اینکه پروژه برق روستای کشل آزاد محله ۷۴ میلیون تومان اعتبار را به خود اختصاص داده است تصریح کرد: این پروژه ازجمله پروژه‌های تبصره ۲۵ سازمان توانیر است که اعتبار آن توسط نماینده شهرستان در سال ۹۴ و ۹۵ از وزارتخانه گرفته شد.

وی با اذعان به اینکه پروژه برق روستای کشل آزاد محله باید در سال ۹۴ افتتاح می‌شد بیان کرد: به دلیل برخی ممانعت‌ها افتتاح این پروژه به امسال موکول و با گرفتن رضایت مالکین امروز این پروژه افتتاح شد.

 

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2