لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=66814 شناسه خبر: 66814

جدول مسابقات پینت بال جام دهه فجر:

قرعه‌کشی مسابقات پینت بال جام دهه فجر انجام شد

قرعه‌کشی مسابقات پینت بال جام دهه فجر عصر روز یکشنبه انجام شد و مسابقات از صبح روز دوشنبه آغاز می‌شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ در این دوره از مسابقات که از روز دوشنبه آغاز می‌شود، در بازی نخست تیم‌های شهداد آستانه‌اشرفیه و ققنوس صومعه‌سرا در ساعت ۹ صبح و در بازی دوم تیم‌های شهید جمال رضی لاهیجان و شهید جهانگیری لشکر ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه با یکدیگر مسابقه می‌دهند.

در بازی سوم نیز تیم هیئت موتورسواری و شهید گمنام آستانه‌اشرفیه ساعت ۱۱ صبح و در بازی چهارم نیز تیم مدافعان منتظر لنگرود و تیم شهید طاهر نیا رشت در ساعت ۱۴ بعد ظهر روز دوشنبه با یکدیگر روبه‌رو خواهند شد.

در بازی پنجم که از عصر روز دوشنبه آغاز می‌شود تیم شهید فرهاد خوشه بر تکاور با تیم شهید میر سیاری لاهیجان ساعت ۱۵ بعد ظهر به دیدار یکدیگر می‌روند؛ و در بازی ششم نیز تیم سلمان دو سنگر در ساعت ۱۶ بعد ظهر به مصاف تیم شهرداری آستانه‌اشرفیه خواهد رفت.

در دومین روز از مسابقات پینت بال جام دهه فجر، در ساعت ۹ صبح روز سه‌شنبه در بازی نخست تیم شهید خوش‌سیرت آستانه‌اشرفیه با تیم شهید محمد کیهانی رشت، در بازی دوم تیم ذوالفقار املش ساعت ۱۰ صبح با تیم شهید فرخ رودسر مسابقه خواهند داد و بازی سوم در ساعت ۱۱ صبح با حضور تیم‌های شهید محمد اتابه رشت و زنبورهای سرخ لاهیجان برگزار می‌شود.

بازی چهارم که از عصر روز سه‌شنبه آغاز می‌شود تیم کاسپین آستانه‌اشرفیه و تیم شهید سعید مسافر تکاور ساعت ۱۴ بعد ظهر و در بازی پنجم تیم سلمان یک سنگر در ساعت ۱۵ بعد ظهر به مصاف تیم شهید علیزاده رودسر می‌روند و در بازی ششم نیز تیم بانک قوامین آستانه و تیم شهید حامد کوچک زاده املش در ساعت ۱۶ بعد ظهر با یکدیگر مسابقه می‌دهند.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2