لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=66611 شناسه خبر: 66611

فرماندار آستانه‌اشرفیه:

منتظر رفع مشکلات از سوی حاکمیت نباشید

فرماندار آستانه‌اشرفیه گفت: به دلیل مشکلات زیادی که وجود دارد نباید برای چاره‌اندیشی منتظر حاکمیت بمانیم، بلکه خودمان باید به فکر چاره‌اندیشی باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ رحیم حیدری گلرودباری روز یکشنبه در جلسه مدیریت پسماند در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: مردم باید برای کنترل موضوع پسماند با مسئولین همراهی کنند، مراکز آموزشی و آموزش‌وپرورش در این قضیه با مسئولین همراهی کنند.

وی با تأکید بر لزوم حضور مردم درصحنه یادآور شد: متأسفانه برخی به شهرک‌های صنعتی تنها از یک بعد نگاه می‌کنند، درست است که این شرکت‌ها به محیط آلاینده می‌فرستند اما نمی‌شود این شرکت‌ها را تعطیل کرد چراکه باید بحث تولید و اشتغال را نیز در نظر بگیریم.

فرماندار آستانه‌اشرفیه با تأکید بر اینکه نباید برای رفع مشکلات منتظر برخورد حاکمیت بود افزود: به دلیل مشکلات زیادی که وجود دارد نباید برای چاره‌اندیشی منتظر حاکمیت بمانیم، بلکه خودمان باید به فکر چاره‌اندیشی باشیم.

حیدری با اشاره به مشکلات زیست محیطی ناشی از پسماند در شهرستان افزود : در حال حاضر با توجه به ضرورت حمایت از تولید و اشتغال پایدار ، متولیان امر در صورت مشاهده عدم رعایت قوانین از سوی مسئولان شهرک های صنعتی و کارخانجات قبل از دستور پلمپ آن واحد صنعتی ابتدا با صحبت های کارشناسی و ارائه راهکار مناسب در خصوص ساماندهی پسماند ،آن واحد صنعتی را مجاب به همکاری با ادارات مربوطه نماید.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2