لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=66570 شناسه خبر: 66570

گزارش آستان خبر از جلسه بررسی وضعیت شرکت تعاونی توسعه و عمران؛

مسئولین برای خوشامد دیگران کار نکنند

فرماندار آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه مسئولین نباید برای خوش‌آمد دیگران کار کنند گفت: مسئولین باید فارغ از جناح‌بندی‌ها فعالیت کرده و به مردم خدمت کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ رحیم حیدری گلرودباری امروز در جلسه بررسی وضعیت شرکت تعاونی توسعه و عمران در سالن جلسات فرمانداری آستانه‌اشرفیه اظهار کرد: جهت به ثبت رسیدن شرکت تعاونی توسعه و عمران باید با برنامه‌ریزی دقیق اهداف شرکت را برای متقاضیان معرفی کرد.

وی با بیان اینکه اداره کار باید بر هیئت مؤسس این شرکت نظارت داشته باشد گفت: برخی عوامل بازدارنده و مخل فعالیت شرکت تعاونی توسعه و عمران بوده و آسیب‌رسان هستند.

فرماندار آستانه‌اشرفیه با تأکید بر اینکه مسئولین باید فارغ از جناح‌بندی‌ها فعالیت کرده و به مردم خدمت کنند افزود: نباید با در نظر گرفتن منافع خود به منافع مردم و شهرستان خیانت کنیم.

حیدری تصریح کرد: باید از مسیرها و معابر در جهت خدمت به مردم شهرستان استفاده کرده و به شکل‌گیری تولید، اشتغال و اقتصاد مقاومتی کمک کنیم اما متأسفانه برخی افراد وابسته به این‌وآن هستند و به مردم ضرر می‌زنند و با استفاده از روابط خود مسیر نادرستی را دنبال می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه اقدامات باید از مجاری مناسب خود پیگیری شود اظهار کرد: امتیازاتی که دولت که برای شهرستان اختصاص می‌دهد، باید فقط برای رشد همان منطقه در نظر گرفت، در غیر این صورت خیانت به حقوق همشهریان محسوب می‌شود.

فرماندار آستانه‌اشرفیه با تأکید بر اینکه مسئولین نباید برای خوشامد دیگران کار کند یادآور شد: مسئولین سعی کنند سنگ جلوی پای دیگران نیندازند و مانع ایجاد نکنند و برای خوش‌آمد دیگران کار نکنند و با جدیت برای خدمت کردن به مردم تلاش کنند تا اعتماد همشهریان به تعاونی از بین نرود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد ساجدی نیز در این جلسه با اشاره به علل عدم پیشرفت مورد انتظار این تعاونی اظهار داشت: افراد به ثمربخشی این سرمایه‌گذاری اعتماد ندارند و از طرفی مسائل اقتصادی مانع عضو شدن افراد در تعاونی توسعه و عمران می‌شود.

وی با بیان اینکه شایع‌ترین مشکل واحدهای صنعتی نقدینگی است گفت: واحدهای صنفی و تجاری حاضر به سرمایه‌گذاری نیستند و قائل به این مطلب هستند که خود بهتر می‌توانند سودآوری داشته باشند.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با تأکید بر اینکه درصد محدودی از کشاورزان شهرستان توان سرمایه‌گذاری در این تعاونی رادارند خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه خاستگاه این بحث دولتی است نمی‌تواند به هدف خود برسد، این طرح باید خاستگاه مردمی داشته باشد.

ساجدی با اشاره به اینکه چشم‌انداز این کار روشن نیست گفت: باید تردیدها را کنار گذاشته و قاطع عمل کنیم در غیر این صورت به مشکل برمی‌خوریم.


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2