لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=66486 شناسه خبر: 66486

آستان خبر گزارش می دهد:

انتخاب اعضای جدید هیأت مدیره خانه مطبوعات گیلان

در پی برگزاری انتخابات همزمان خانه های مطبوعات کشور به صورت الکترونیک، انتخابات خانه مطبوعات گیلان نیز در تاریخ ۱۰ آبان ماه برگزار شد و اعضای جدید هیات مدیره آن مشخص شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ انتخابات داخلی هیات مدیره که در تاریخ ۲ آذرماه برای انتخاب رئیس، منشی، خزانه‌دار و مدیرعامل برگزارشده بود به دلیل ایرادات قانونی وارده بر آن ملغی گردید و طبق دستورالعمل صریح اساسنامه و تأکید معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، انتخابات داخلی هیات مدیره مطابق ماده ۳۰ اساسنامه (تعیین هیات مدیره) مجدداً صبح امروز با نظارت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان برگزار شد و طی آن اعضای جدید هیات مدیره خانه مطبوعات بارأی مخفی اعضا مشخص شدند.

بر همین اساس در این رأی‌گیری حجت‌الاسلام سید عبد الباقی اسحاقی (مدیرمسئول هفته‌نامه اصلاح) به‌عنوان رئیس هیات مدیره، فرهاد عینی خراسانی (از خبرنگاران استان) به‌عنوان نایب‌رئیس، نیلوفر گیاهی سراوانی (خبرنگار روزنامه گلچین امروز) به‌عنوان منشی و خزانه‌دار و کریم خورسندی مژدهی (مدیرمسئول روزنامه سؤال جواب) به‌عنوان مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان انتخاب شدند.

گفتنی است در این جلسه مقرر شد حق امضا کلیه اسناد و اوراق بهادار و تعهدآور مالی از قبیل چک و … و قراردادها بر اساس ماده ۳۶ اساسنامه با امضای رئیس یا نایب‌رئیس و مدیرعامل با مهر موسسه خانه مطبوعات معتبر است.

شایان‌ذکر است خانه مطبوعات گیلان در حال حاضر حدود ۴۰۰ نفر عضو دارد که ۲۰۰ نفر آن تاکنون به‌صورت الکترونیک در خانه مطبوعات ایران ثبت‌نام کرده‌اند و سایر اعضا نیز در صورت تمایل و برای بهره‌مندی از مزایا و برنامه‌های پیش روی خانه مطبوعات ثبت‌نام الکترونیکی انجام دهند.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2