لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=66458 شناسه خبر: 66458

صفحه دوّم بدعت فتنه‌گران ۸۸ در دی‌ماه ۹۶

یچ دلیل موجهی برای به آشوب کشیدن مملکت و تبدیل آن به یک عراق یا افغانستان و یا سوریه دیگر معنی و مفهوم نداشته و ندارد، امروز ظرفیت مردم و سیاسیون ما بیش از آن است که درک نکنند فرق بین خواسته به‌حق مردم و ناحق دشمن چیست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ قانون‌شکنی و عدم التزام به فصل‌الخطاب یعنی رهبر معظم انقلاب هیچ‌کدام از این‌ها توجیه‌بردار نیست؛ چند روز منتهی به بزرگداشت ۹ دی اقدامات عده‌ای ثابت کرد که جبهه حق درست می‌گفت، آن‌ها حق نداشتند در سال ۸۸ این‌گونه به کشور آسیب بزنند فتنه برپا کنند؛ و ما نباید اجازه دهیم این خسارت عظیم که هنوز بر دوش آحاد مردم سنگینی می‌کند تکرار شود.

امروز به بهانه به‌حق مردم، شاهد فرصت‌طلبان ساختارشکن و برخی خائن هستیم که با کمک‌های خارجی و جنگ روانی به یک نزاع داخلی دامن می‌زنند تا مملکت را ناامن جلوه دهند تا به مقاصد شوم خود و آرزوی دیرینه دشمنان خارجی این نظام جامع عمل بپوشانند!

آن‌ها هنوز پیام ۹ دی حماسه باشکوه مردم و حضور الهی آن‌ها درصحنه را نفهمیده‌اند که همیشه تاریخ این سرزمین حماسه‌های انقلابی باقی خواهند ماند تا نظام بیمه دائم العمر داشته باشد.

امروز نیز قابل‌تأمل است که رهبر معظم ما با حلم و بردباری فضای کشور را با هدایت‌های فقیهانه روشن نگه‌داشته تا ما راه را گم نکنیم ولی آشوبگران انگار فراموش کرده‌اند که مجموع نظام، برای برپایی جمهوری اسلامی شهید و کشته داده‌اند و خون‌بهای آن برای ما حفظ تمام و کمال این نظام است.

اما طراحان اصلی این بلواها بدانند که مردم فهیم ایران اسلامی می‌دانند که شما همیشه به دنبال جنگ داخلی بوده و مردم آگاه نیز نشان دادند بعد از ۹ دی کینه‌ها و اختلافات کاهش‌یافته و معاندین هم لازم است و باید بدانند همواره این نظام به پشتوانه بسیج مردمی خود، خواستگاه آن‌ها هیچ‌وقت نمی‌تواند به و جبهه مردمی جمهوری اسلامی ضربه‌ای وارد کند.

یچ دلیل موجهی برای به آشوب کشیدن مملکت و تبدیل آن به یک عراق یا افغانستان و یا سوریه دیگر معنی و مفهوم نداشته و ندارد، امروز ظرفیت مردم و سیاسیون ما بیش از آن است که درک نکنند فرق بین خواسته به‌حق مردم و ناحق دشمن چیست.

آشوبگران فرصت‌طلب تقویم این کشور را از جلوی چشم خود بردارند و با طمع به‌روزهای خاص آن چشم ندوزند؛ تا آن روزهای تاریخی هرسال فرارسد که بتوانند فاتحه برای نظام مردم‌سالاری دینی بخوانند!

امروز دشمنان داخلی و خارجی نظام جمهوری اسلامی باید بفهمند که البته هیچ‌وقت سعی هم نکردند که بفهمند، ظرفیت و سطح بصیرت مردم ما آن‌قدر بالا رفته و این روزها و شب‌ها هم نشان داده‌اند که راه ملت با ادعاهای بی‌پایه و اساس فتنه‌گران آشوبگر خائن به وطن از هم جدا است.

باید همه هوشیار باشیم و مرز خود را از فتنه‌گران جدا نموده تا با موضع‌گیری با بصیرت جبهه حق را یاری کنیم. مرزبندی روبروی فتنه‌گران را ادامه خواهیم داد تا تاریخ شیعه علیه شیعه تکرار نشود.

منتخبان مردم «راه‌یافتگان به مجلس»، نظام اقتدار خود را دارد و توجهی به این‌ها نمی‌کند، به قول مرحوم طالقانی هر کس که در مقابل نظام بایستد هلاک می‌شود، لذا این‌ها نیز مسیر خود را تصحیح نکرده‌اند و اخیراً هم خودشان در داخل کشور نشان داده‌اند که در پی براندازی نظام و ولایت‌فقیه، هم‌قسم هستند، شما نمایندگان که مردم به شماها اعتماد کرده‌اند با دولت نباید اجازه دهید مشکلات ریزودرشتی که آحاد مردم جامعه مردم‌سالاری دینی با آن دست‌به‌گریبان هستند، فرصتی معنادار شود برای رهروان فتنه‌گر آشوبگر و خائن.

همه باید قدر و منزلت این ملت را پاس بدارید و به منویات رهبر این ملت و برای خواستگاه به‌حق این مردم، گوش شنوا داشته باشید و جهادی عمل کنید تا هیچ‌وقت دشمنان نظام و این ملت فرصت هیچ حرکت ساختارشکنانه را به بهانه معیشت، بیکاری و فقر در جامعه ایران علیه آرمان‌های ملت ایران نیابند.

(صفحه دوّم بدعت فتنه‌گران ۸۸ در دی‌ماه ۹۶ نمود کرد.)

مراقب شگرد جدید جماعتی ساختارشکن، آشوبگر و خائن به وطن باشیم. خائنین بدانند، این نیز بگذرد.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2