لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=66293 شناسه خبر: 66293

۹دی سدّ راه نفاق مدرن فتنه گران است.

فرهاد پردخته در یادداشتی درباره حماسه ۹ دی و اتفقات سال ۸۸ نوشت و گفت: برای جلوگیری از وقوع فتنه های بزرگتر باید با بازخوانی اتفاقات سال ۸۸ و خیانت های فتنه گران همچنان تحلیل گران انقلابی در جامعه مردم سالاری دینی به تبیین این مهم همّت گماریم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ حماسه ی ۹ دی نقاب ها را کنار زده و با آشکار ساختن پیوند فتنه گران داخلی با جبهه استکبار جهانی، نشان داد که جریان فتنه هیچ گونه پایگاه مردمی ندارد و مردم حرکت آنان را به رسمیت نمی شناسند؛ حماسه ۹ دی فریاد بلندی به بلندای آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر نفاق مدرن امروز بوده و سومین مخاطبان حماسه ۹ دی، ساکتین فتنه بود که فتنه ۸۸ را با سکوت خود تایید نابخردانه کردند و همانند حادثه عاشورای حسین (ع) گروهی سفید، گروهی سیاه و گروهی خاکستری که همان ساکتین هنگام قیام بودند، همانند گروه سیاه قیام امام حسین (ع) نزد خدا وتاریخ اسلام متضرر شدند.

آنچه که امروز از حماسه ۹ دی بر می آید ودر جامعه اسلامی ما رخ داده، شکوفایی بصیرت سیاسی مردم به توان فرهنگ عاشورا است؛ و مردم به درجه ای از شعور سیاسی رسیداند که سره از ناسره را توانستند جدا کنند. پیش از آن در این کشور درحین انتخابات ۸۸ دروغی به مردم گفته شد که تصور مردم را به سمت خیانت نظام نسبت به آرای مردم سوق می داد، امّا ان وقت که هیچ عدله ای برای اثبات این بهتان به نظام مقدس جمهوری اسلامی پیدا نشد، جز روسیاهی برای عاملان فتنه چیزی برایشان تا امروز باقی نمانداست.

ملّت ایران می داند هجوم به ارزش ها، حرمت شکنی ها، توهین به فرهنگ مقدس عاشورا و همچنین تلاش برای ایجاد تقابل بین مردم و نظام مردم سالاری دینی، از جمله وقایعی بود که در قالب فتنه ۸۸ اتفاق افتاد. در فتنه ۸۸ به دلیل اعمال بعضی از افراد که به دنبال پست و مقام بودند، کشور چندین ماه امنیت نداشت و خسارت‎های جبران‎ناپذیری به آن وارد شد که هنوز هم تبعات آن پیداست.

آن‌ها به سخنان رهبر معظم انقلاب در نماز جمعه ۲۹ خرداد ۸۸ مبنی بر قانون مداری تمکین نکردند والان هم بعد از گذشت ۸ سال سران فتنه و حامیان اندک آن همچنان برنقّاره های فتنه می کوبند و اظهار پشیمانی نمی کنند؛ حامیان و ساکتین فتنه در چند سال های اخیر همچنان در صدد تحریف حوادث سال ۸۸ و تبرئه ی فتنه و فتنه گران هستند و می خواهند زمینه های لازم را برای بازگشت دوباره سران فتنه به عرصه سیاست، سیاسی کاری مدرن فراهم کنند که برای جلوگیری از احقاق آن حوادث شوم باید حوادث مربوط به این جریان بازخوانی و همچنان واکاوی وپرونده آن نزد اذهان ملّت با بماند.

حوادثی چون سردادن شعارها و سخنرانی های جهت دار و نصب تصویر عناصر فتنه که در چند سال اخیر و در مجالس و برخی دانشگاه ها رقم خورد، از جمله تلاش هایی است که در راستای دمیدن در کالبد بی جان فتنه بی بصیرتان ظاهراً خواص در پی نفاق مدرن هستند، وهمواره با سناریوها و دیالوگ های پسا فتنه ای بر نقّاره های فتنه می کوبند تا شاید راهی برای نجات خائینین به وطن ومردمش بیابند که باید هوشیاربود.

برای جلوگیری از وقوع فتنه های بزرگتر باید با بازخوانی اتفاقات سال ۸۸ و خیانت های فتنه گران همچنان تحلیل گران انقلابی در جامعه مردم سالاری دینی به تبیین این مهم همّت کرده و پردازش سخت و نرم حادثه را در ام القرای جهان اسلام، جمهوری اسلامی ایران، باتوان بصیرت افزایی به گوش ملّت با بصیرت ایران اسلامی برسانند.

۹ دی علاوه بر اینکه باور به واقعیت جنگ نرم و انقلاب مخملی را در بین مردم تقویت کرد، نشان داد که در صورت غفلت از این واقعیات وقوع حوداثی این چنین در هرزمانی به شکلی دیگر نیز می تواند حتی از خوشرویان لبخند به لب هم در جامعه اسلامی که با خون هزاران شهید وجانباز و به زعم تلاش مردان وزنان و جوانان این کشور با متحمّل شدن زحمات بی شماری بدست آمده، محتمل گردد!

حرکتی که مردم ما در ۹ دی ماه سال ۸۸ از خود نشان دادند، درواقع نه فقط یک رفراندوم بزرگ برای دفاع از نظام، ولایت فقیه و تاکید بر بعد دموکراسی اسلامی مردمی نظام جمهوری اسلامی ایران بود بلکه همیشه تاریخ این سرزمین ایثار و مقاومت باقی و بیادماندنی بوده و نزد همه آزاد اندیشان خواهد ماند.

با افزایش بصیرت و آگاه سازی مردم از رفتارساکتین و جریان نفاق مدرن از نفوذ منافقان داخلی و مستکبران خارجی که تنها در پی براندازی نظام و کسب منافع خود هستند، با همتی انقلابی از فتنه های امروز وآینده جلوگیری کنیم.

همه می دانیم ملّت قهرمان و بزرگ ایران پرورش یافته مکتب عاشورا هستند و دارای ایمانی عمیق، باخلق حماسه بزرگ ۹ دی به جهانیان اعلام کردند که به بلوغ سیاسی برتر رسیده اند و نمی گذارند ذره ای استقلال این کشور خدشه دار گردد؛

این ملّت و جوانان انقلابی و بروز آن نشان داد هرگاه احساس کنند کسانی می خواهند به این نظام، انقلاب و رهبری خدشه ای وارد کنند، با مشت های محکم این مردم وجوانان مواجه خواهند شد؛ واین بصیرت، روزنه های نفوذ داخلی وخارجی را برای همیشه و برای هرجریانی علیه نظام مردم سالاری دینی خواهد بست و در همه عرصه ها، وحدت ویکپارچگی، سدّ راه دشمنان نظام و رهبری بوده وهمواره جنگ های نرم وسخت دشمنان را با این ملّت با شکست همیشگی مواجه خواهد نمود.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2