لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=66287 شناسه خبر: 66287

علیرضا کریمی:

ورزشکار باغیرت ایرانی آب‌وخاک ایران را با هیچ مدالی معاوضه نمی‌کند

ملی‌پوش کشتی کشور با تاکید بر اینکه ورزشکار باغیرت ایرانی آب‌وخاک ایران را با هیچ مدالی معاوضه نمی‌کند، گفت: مرام پهلوانی حکم می‌کند که همیشه زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران کشتی بگیرم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ علیرضا کریمی ماچیانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به اینکه همه ورزشکاران در جمهوری اسلامی ایران قبل از اینکه یک ورزشکار باشند یک ایرانی هستند، اظهار کرد: تمام کسانی که در کشور پهناور ایران زندگی می‌کنند عرق و غیرتی بسیار عمیق نسبت به این خاک و آب دارند و آن را با هیچ جایزه و مدالی معاوضه نمی‌کنند.

وی بابیان اینکه پهلوان واقعی کسی هست که شبانه‌روز بر نفس خود مبارزه کند، افزود: بسیارند ورزشکارانی که تمام مدارج حرفه‌ای و پهلوانی را گذرانده‌اند اما ذره‌ای از انسانیت و شرف آدمیت را در خود پرورش نداده‌اند.

قهرمان کشتی جهان با اشاره به باخت تعمدی خود در مقابل حریفی از کشور روسیه برای مواجهه نشده با نماینده رژیم صهیونیستی گفت: با توجه به اینکه عقاید و افکار ما در اسلام و ایران مغایر با اهداف کودک کشی و زیاده‌خواهی‌های رژیم صهیونیستی هست و آن‌ها را به رسمیت نمی‌شناسیم، راضی به پیکار با نماینده رژیم صهیونیست بر روی یک تشک نشدم.

صاحب مدال برنز در رقابت‌های کشتی جهان در سال ۲۰۱۵ با اعلام اینکه مرام پهلوانی حکم می‌کند که زیر پرچم جمهوری اسلامی کشتی بگیرم و با متجاوزان و زورگویان به پیکار نروم، تصریح کرد: من تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران هستم و هرچند باری هم که مجبور شوم در مقابل حریفانی از رژیم منحوس صهیونیستی قرار بگیرم، هم چون دو دفعه گذشته از ادامه رقابت پا پس خواهم کشید.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2