لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=66246 شناسه خبر: 66246

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه:

امروز دنیا علم و دانش انرژی صلح آمیز هسته ای کشور ما را به رسمیت شناخته است

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه در آیین اختتامیه اولین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دانشگاه های این شهرستان بر ضرورت توجه بیشتر به برنامه های تحقیقاتی و پژوهشی و افزایش اعتبارات در این بخش تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛رحیم حیدری اظهار داشت: توجه به تحقیقات و امر پژوهش موجب خواهد شد تا دستاوردهای علمی و عقلی موثری در جهت ایجاد رفاه بیشتر جامعه به دست آید.
وی نوآوری در عرصه های مختلف علمی را از ثمرات تحقیق و پژوهش دانست و افزود: بسیاری از خواسته های بشر با تحقیق و پژوهش جامه عمل می پوشد.
فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه در ادامه با اشاره به اهمیت کار پژوهشگران اظهار داشت: امروزه انجام تحقیقات و پژوهش های علمی با سرعت زیادی در حال انجام است تا جاییکه این امر موجب شده تا در کوتاهترین زمان بشر به پیشرفت های جدید علمی دست یابد.
وی میزان پژوهش های یک کشور را در توسعه یافتگی آنها موثر دانست و افزود: پژوهشگران در مراحل مختلف تحقیقات خود با ثبت بسیاری از فرضیه های تلاش می کنند تا به نتایج مهم علمی دست یابند تا بتوانند جامعه از دستاوردهای جدید خود بهره مند کنند.
فرماندار آستانه اشرفیه همچنین با اشاره به دوران دفاع مقدس نیز گفت: کشور اسلامی ما با تکیه بر دستاوردهای علمی و تحقیقاتی پژوهش گران خود توانست در مقابل دشمنان نظام و انقلاب بایستد.
حیدری با بیان اینکه امروز دنیا علم و دانش انرژی صلح آمیز هسته ای کشور ما را به رسمیت شناخته است افزود: این امر نشان دهنده رشد تحقیقاتی و علمی کشورماست.
وی با بیان اینکه نیاز است تا اعتبارات پژوهشی در بخش های مختلف افزایش یابد تاکید کرد: اختصاص اعتبارات مناسب در این خصوص موجب ارائه کارهای ارزشمند تحقیقاتی از سوی پژوهشگران خواهد شد.
در ادامه این آیین با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی ، دانشجویان و استادان دانشگاه ، از ۳۰ نفر از پژوهشگران برتر دانشگاه های این شهرستان تجلیل شد.
در اولین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی آستانه اشرفیه ، فعالیت های تحقیقاتی و علمی دانشجویان و پژوهشگران ( شامل مقالات ، پایان نامه ، تالیفات، پژوهش های علمی چون الکترونیک و برق و…) دانشگاه های آزاد اسلامی ، پیام نور ، مهر آستان، دانشکده امام جعفر صادق (ع) و همچنین ادارات آموزش و پرورش آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر ، شهرداری های آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر به معرض دید علاقه مندان قرار گرفت.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2