لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=66183 شناسه خبر: 66183

پایان مسابقات لیگ برتر و دسته یک فوتبال رومیز و معرفی تیم های برتر در آستانه اشرفیه

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛رئیس هیأت انجمن های ورزشی شهرستان آستانه اشرفیه عصر جمعه در مراسم اختتامیه این مسابقات گفت: این دوره از مسابقات از چهاردهم آذرماه جاری به مدت چهار روز در سالن ورزشی صالحین سپاه برگزار شد و در دور رفت ، ۱۱ تیم از استان های گیلان ، مازندران، کردستان ، زنجان، […]

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛رئیس هیأت انجمن های ورزشی شهرستان آستانه اشرفیه عصر جمعه در مراسم اختتامیه این مسابقات گفت: این دوره از مسابقات از چهاردهم آذرماه جاری به مدت چهار روز در سالن ورزشی صالحین سپاه برگزار شد و در دور رفت ، ۱۱ تیم از استان های گیلان ، مازندران، کردستان ، زنجان، مرکزی، البرز، فارس و کرمان حضور داشتند.


علیرضا رنجکش کیسمی ادامه داد: در پایان این مسابقات که بصورت دوره ای و به سبک مسابقات جهانی برگزار شد، تیم فوتبال رومیز باشگاه امید آستانه اشرفیه به مقام قهرمانی رسید، تیم های راهبران گیلان، گردون گشت سنندج و الوان روی زنجان نیز مقام های بعدی را بدست آوردند.
وی با بیان اینکه دور برگشت این مسابقات طی دو ماه آینده در استان فارس و به میزبانی شهر شیراز برگزار می شود، گفت: تیم های برتر در مجموع مسابقات دور رفت و برگشت این بازی ها ، جواز حضور در لیگ برتر فوتبال رومیز کشور را کسب می کنند.
دبیر لیگ فوتبال رومیز کشورمان نیز در حاشیه برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال رومیز در آستانه اشرفیه به  گفت: در این دوره از مسابقات ، ۱۰ تیم از استان های مرکزی ، تهران، زنجان، فارس ، کرمان ، خراسان رضوی و آذربایجان غربی شرکت داشتند و شش بازیکن، تیم های حاضر را همراهی کردند.
احمد بخشی زاده با بیان اینکه این مسابقات به سبک جهانی و به صورت دوره ای برگزار شد، افزود: در پایان این دوره از مسابقات، پالایش فلزات رنگین پاسارگاد زنجان به مقام اول دست یافت، نوتریکا کرمان دوم ، المپیک نود مرکزی و حافظیه شیراز نیز به ترتیب مقام های سوم و چهارم را کسب کردند.
بخشی زاده به حضور حدود ۱۵ نفر از بازیکنان تیم ملی فوتبال رومیز کشور در تیم های شرکت کننده در این مسابقات اشاره و اضافه کرد: این دوره از مسابقات در سطح بالایی برگزار شد و آستانه اشرفیه نیز میزبان خوبی بود.

 

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2