لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=66021 شناسه خبر: 66021

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان:

داعش و غده سرطانی رژیم صهیونیستی با هدف تضعیف انقلاب اسلامی در منطقه شکل گرفت

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان گفت: داعش و غده سرطانی رژیم صهیونیستی با هدف تضعیف انقلاب اسلامی در منطقه شکل گرفت

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛ سرهنگ پاسدار عباس بایرامی امشب در یادواره شهدای استخربیجار و گرامی‌داشت شهدای مدافع حرم گیلان در مسجد امام رضا(ع) پایین‌محله استخربیجار آستانه‌اشرفیه اظهار کرد: خدا توفیق حضور به ما در محفل شهدا را داده و برگزاری این یادواره‌ها سختی‌های خاص خود را دارد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به اینکه استان گیلان تاکنون ۲۲ شهید مدافع حرم را تقدیم نظام و انقلاب اسلامی کرده است، تصریح کرد: مقصود از نظر ما پیروزی بر کفر جهان بوده و خدا در راه رسیدن به این مقصود رزمندگان جبهه مقاومت و مدافعان حرم را یاری کرده است.

وی با بیان اینکه در این ایام مبارک با تلاش‌های سردار قاسم سلیمانی و رزمندگان جبهه مقاومت آخرین پایگاه دولت خودخوانده داعش در خاک سوریه منهدم شد، خاطرنشان کرد: داعش و غده سرطانی رژیم صهیونیستی با هدف تضعیف و از بین بردن انقلاب اسلامی در منطقه شکل گرفتند.

بایرامی تاریخ و گذشته ایران را گویا و بدون تفسیر دانست و بیان کرد: هزاران مستشار غربی و آمریکایی بخش‌بخش نظام را مدیریت کرده و بیش از ۲۵ هزار مستشار آمریکایی سازمان برنامه و بودجه سابق و بیش از ۱۰ هزار مستشار نظامی از آمریکا ارتش را اداره می‌کردند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به اینکه شعاع نورانی انقلاب اسلامی با محوریت حضرت امام(ع) موازنه‌ها و هدف‌گذاری‌های غرب را در هم‌ریخت، افزود: از ابتدایی‌ترین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون توطئه‌ها و جنایت‌های استکبار جهانی علیه ایران اسلامی تداوم داشته و دارد.

وی با بیان اینکه از زمانی که جریان نفاق وارد خاک جمهوری اسلامی ایران شد ۱۷ هزار شهید ترور تقدیم شد، گفت: استکبار جهانی با ترور افراد بی‌گناه جامعه در تلاش بود تا مقاومت مردم را از درون در هم شکسته و پایه‌های انقلاب اسلامی را سست کند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس استان گیلان با اذعان به اینکه شعاع نورانی انقلاب اسلامی در اوج جنگ هشت‌ساله به دنیا صادر شد، تصریح کرد: در جنگ هشت‌ساله ایران و عراق بهترین تجهیزات و امکانات نظامی از سوی آمریکا، کشورهای غربی و عربستان در اختیار صدام گذاشته‌شده بود.

بایرامی با اشاره به اینکه پس از پیروزهای کنونی علیه داعش در منطقه مأموریت ما در حوزه داخل و فضای منطقه حساس و مهم است، خاطرنشان کرد: مدل استقامت، مقاومت و پایداری در حوزه دفاع و امنیت را به دنیا نشان داده، اما در حوزه فرهنگ، دپیلماسی و سیاست، اقتصاد و علم قدرت خود را به دنیا نشان نداده‌ایم.

انتهای پیام /


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2