لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=65994 شناسه خبر: 65994

رئیس مجمع نمایندگان گیلان در گفت‌وگو با آستان‌خبر:

مردم باایمان و مقاوم کرمانشاه نباید مورد چنین اظهارنظری قرار گیرند

رئیس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ناراحتی مردم کردنشین از اظهارات برخی درباره علل وقوع زلزله گفت: مردم باایمان و مقاوم کرمانشاه نباید مورد چنین اظهارنظری قرار بگیرند.

محمدحسین قربانی امروز در گفت‌وگو با  پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛  با اشاره به برخی اظهارات در باره چرایی وقع زلزله اظهار کرد: این دست از اظهارنظرها در رابطه با مردم مقاومت و پایداری کرمانشاه که سال‌ها در جمهوری اسلامی ایران خون‌ها داده‌اند، صحیح نیست.

وی بابیان اینکه این اظهارات دشمن را شاد می‌کند، افزود: مردم کرد ازجمله مردم کرمانشاه به‌شدت از این اظهارات ناراحت هستند.

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه این اظهارات شیرینی خدمت ملت در زلزله اخیر را تلخ می‌کند گفت: گرچه شاید این اظهارات از روی قصد و کینه نبوده اما باید گفت ملتی همچون مردم کرمانشاه که در خط مقدم هجوم دشمنان زمانی بودند نباید مورد چنین اظهارنظری قرار بگیرند.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ایمان و روحیه انقلابی مردم خطه کردنشین کشور خاطرنشان کرد: ملت مصیبت‌زده کرمانشاه نسبت به این اظهارات واکنش خاصی نشان نداند که این اقدام آن‌ها نشانه روحیه صبر و مقاومت آن‌ها است.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2