لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=65939 شناسه خبر: 65939

اعزام دانش آموزان دختر آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر به سفر معنوی راهیان نور+عکس

۲۰۰ نفر از دانش‌آموزان خواهر آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر به سفر معنوی راهیان نور اعزام شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛حسن فیضیان درباره اعزام دانش آموزان به بازدید مناطق جنگی در غالب کاروان های راهیان نور اظهار کرد :همانطور که مستحضرید اولین گروه دانش آموزان دختر شهرستان مهر امسال جهت بازدید از مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شده بودند و این دومین گروه از کاروان راهیان نور دانش‌آموزی خواهران شهرستان آستانه اشرفیه که متشکل از دانش آموزان مقطع دبیرستان های آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر می باشد که  در غالب چهار دستگاه اتوبوس و تعداد ۲۰۰ نفر دانش آموز اعزام می شوند.

وی با بیان این مطلب که مناطق جنوبی کشور مورد بازدید دانش آموزان قرار می گیرد گفت: دو کوهه، هویزه، اروند کنار و شلمچه در جنوب کشور مقصد این دانش آموزان جهت بازدید خواهد بود که مدت زمان بازدید آنان ۴ روز می باشد.

فرمانده سپاه ناحیه آستانه اشرفیه افزود: هدف از اعزام کاروان های راهیان نور انتقال مفاهیم ارزشمند دفاع مقدس می باشد که بهترین بستر برای انتقال این فرهنگ به نسل جوان همین اعزام های راهیان نور می باشد.

وی خاطرنشان کرد: در این اردو دانش آموزان از نمایش مردان آسمانی که روایت کننده تاریخ ایران اسلامی و جنگ تحمیلی می باشد نیز بهره خواهند برد.

   

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2