لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=65783 شناسه خبر: 65783

فرمانده سپاه ناحیه آستانه اشرفیه:

جنس بسیج از جنس انقلاب و تفکر بسیج در ذات انقلاب است

فرمانده سپاه:جنس بسیج از جنس انقلاب و تفکر بسیج در ذات انقلاب است و امروز بسیج مهمترین عامل وحدت و انسجام ملی است بطوری که به این اعتقاد داریم که نگاه بسیجی نگاه اتحادی و وحدت آفرین است و علاوه بر آن قویترین عامل در برقراری امنیت کشور می باشد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛سرهنگ پاسدار حسن فیضیان در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان در بین بسیجیان و مردم  اظهار کرد: جنس بسیج از جنس انقلاب و تفکر بسیج در ذات انقلاب است و امروز بسیج مهمترین عامل وحدت و انسجام ملی است بطوری که به این اعتقاد داریم که نگاه بسیجی نگاه اتحادی و وحدت آفرین است و علاوه بر آن قویترین عامل در برقراری امنیت کشور می باشد و با مبارزه با کفر و ظلم بر آن است تا بساط آن ها را بر چیند و از بین ببرد تا امنیت در جامعه حاکم شود.
وی در ادامه گفت: بسیج مهمترین عامل در مقابله با توطئه های شیطانی جبهه استکبار و در روشنگری این موضوع است که امروزه قدم هایی بسیاری برداشته است. امروزه تفکر بسیجی عامل مقاومت است و می تواند در این عرصه نقش آفرینی بکند.
فرمانده سپاه ناحیه آستانه اشرفیه با توجه به رویکرد بسیج در این شهرستان تصریح کرد: با تکیه بر سخن حضرت آقا که فرمودند نگاه حداکثری، جذب حداکثری برنامه های خود را دنبال می کنیم و در حال حاضر ۳۴ هزار بسیجی در سطح شهرستان سازماندهی شده اند که بر اساس تشکیلات سازمانی آن ها را سازماندهی کردیم .
فرمانده سپاه ناحیه آستانه اشرفیه با اشاره این مطلب که نگاه به بسیج اگر تنها در عرصه نظامی باشد یک آسیب جدی برای آن محسوب می شود درباره اقدامات بسیج گفت: هرچند مقولاتی را که بسیج در آن شرکت دارد بسیار متعدد است اما عرصه هایی که امروزه ملموس است را می توان به چهار بخش فرهنگی، تربیتی، آمادگی رزمی و خدمات رسانی و رفع محرومیت تقسیم نمود که عمده فعالیت های بسیج در بخش فرهنگی را میتوان به بصیرت افزایی و برگزاری یادواره های شهدا و معرفی شهدای شاخص،برگزاری نمایشگاه های متعدد فرهنگی با موضوعات گوناگون نام برد.
وی ادامه داد: در فعالیت های تربیتی بحث حلقات صالحین با رویکرد مسجد محوری در حال برپایی است و بنای آن این است که هر آنچه که قرار است اتفاق به مسجد برگدد و یا از آن آغاز شود و اعتقاد ما این است که نیروی بسیجی باید از مسجد برخیزد و به مسجد برگردد و هم افزایی های گروه های مختلف را معطوف مساجد بکنیم.
وی درباره فعالیت های بسیج در عرصه خدمات رسانی و رفع محرومیت خاطر نشان کرد: با توجه به فرمایش امام که فرمودند بسیج باید از درون مردم باشد تاکید و نگاه ما نیز این است که در این مساله باید حضور بسیجیان پر رنگ باشد مانند برپایی اردوهای متمرکز جهادی که از پراکندگی خارج نموده ایم و تاکید کردیم که اردوی جهادی اثرگذاری مستمری نیز داشته باشد .

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2