لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=65393 شناسه خبر: 65393

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه :

مدیران دستگاه‌های اجرایی به یکدیگر اطمینان داشته باشند تا بتوانیم بهترین عملکرد را از خودمان نشان دهیم

دومین نشست کمیته برنامه ریزی استان صبح روز گذشته با حضور فرماندار، نماینده سازمان برنامه و بودجه گیلان، بخشداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی در سالن اجتماعات فرمانداری آستانه‌اشرفیه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛در نشست کمیته برنامه ریزی استان مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان از چگونگی تبادل موافقت‌نامه‌ها با سازمان برنامه و بودجه گزارش ارئه کردند و ابراهیم زحمتکش نماینده سازمان برنامه و بودجه گزارش هایی از میزان تخصیص اعتبار موارد مختلف را به اطلاع اعضای کمیته برنامه ریزی شهرستان رساند.

رحیم حیدری  با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور ضمن تشکر از مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان در خصوص پی گیری تبادل موافقت‌نامه‌ها، اظهار کرد: پی گیری و جدیت در اجرای طرح‌ها ضروری است و با توجه به اینکه احتمالاً بودجه سال آینده بر اساس عملکرد امسال تعیین می‌شود موضوع با دقت و سرعت بیشتری در دستور کار قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه استاندار گیلان معتقد است که مدیران کل حداقل یک روز از هر هفته را به شهرستان‌ها اختصاص دهند و در آن روز به جامعه هدف آن شهرستان رسیدگی کنند، گفت: بر اساس فرامین مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی متکی به کارشناسی‌های بسیار عمیق و دقیق است.

فرماندار شهرستان آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه منابع مالی، منابع معدنی و منابع انسانی اجزای اقتصاد مقاومتی هستند، تصریح کرد: بخش اعظم اقتصاد مقاومتی، مدیران و کارشناسان دستگاه‌های اجرایی هستند که در کنار سایر منابع اقتصاد مقاومتی را شکل می‌دهند.

نماینده عالی دولت در شهرستان آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه اگر به هر روش و با هر انگیزه‌ای که روحیات و عملکرد منابع انسانی ما آسیب ببیند، خیانت به کشور و به آرمان اقتصاد مقاومتی صورت گرفته است، افزود: هر نوع شایعه افکنی در رابطه با مدیران و کارشناسان دستگاه‌ها خدمت به دشمن و خیانت به دوست و جامعه است

وی بابیان اینکه شایعه‌سازی در مورد ادارات مختلف، مبنی بر اینکه فلان مدیر امروز هست یا فردا می‌رود، غیراخلاقی است و اصول را زیر پا می‌گذارد، خاطر نشان کرد: پیشنهاد می‌کنم شایعه‌پردازان دست از این کار بکشند و در کنار مدیران ما قرار بگیرند.

وی با اشاره به اینکه شایعه‌پردازان اگر هدف خدمت دارند به مدیری که توان انجام کاری را دارد پیشنهاد بدهند که آن موضوع را در دستور کار خود قرار دهد، بیان کرد: بار دیگر می‌گویم که در اجرای اقتصاد مقاومتی و به تحقق رسیدن آن مدیران ما، رکن اساسی هستند و به همین دلیل ضمن تشکر از شما مدیران دستگاه‌های اجرایی پیشنهاد می‌کنم تا زمانی که با یکدیگر هستیم اطمینان داشته باشید که همین حمایت و همراهی برقرار است و باقدرت کارهایتان را جلو ببرید تا بتوانیم بهترین عملکرد را از خودمان نشان دهیم.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2