لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=65366 شناسه خبر: 65366

بخشدار مرکزی آستانه‌اشرفیه:

هر کشوری برای رشد و توسعه نیازمند نیروهای سالم ، پویا و فعال است

هم‌زمان با فرارسیدن ۱۳آبان و روز دانش‌آموز مسابقات دوومیدانی مقاطع ابتدایی ،پایه اول و دوم متوسطه آموزشگاه‌های شهرستان آستانه‌اشرفیه جهت معرفی نفرات برتر برای حضور در مسابقات آموزشگاه‌های گیلان در محل مدرسه نبوت روستای تجن گو که برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛محمدحسن خواه   در مراسم اختتامیه مسابقات دوومیدانی دانش‌آموزان مدارس آستانه‌اشرفیه در محل مدرسه نبوت روستای تجن گو که ، ضمن گرامیداشت روز دانش‌آموز اظهار کرد : فکر و اندیشه افراد با آموختن علم پربار و شکوفا می‌گردد و ورزش نیز موجب ایجاد نشاط و شادابی جسم و روح انسان می‌گردد.

وی با اشاره به جمله معروف  « عقل سالم در بدن سالم است » گفت: رشد و تعالی انسان از پایه‌های آغازین زندگی او شروع می‌شود و اگر ما در ابتدای نوجوانی و جوانی به ورزش بپردازیم  زمینه اعتلای خود را فراهم می‌سازیم .

بخشدار مرکزی شهرستان آستانه اشرفیه به‌ضرورت برنامه‌ریزی در امر ورزش اشاره کرد و از دانش‌آموزان خواست  با توجه به شرایط سنی خود در ارتقای علمی و ورزشی خود کوشا باشند.

لازم به ذکر است  مسابقات دوومیدانی دانش‌آموزان مدارس آستانه‌اشرفیه با حضور بیش از ۱۱۰ نفر از دانش‌آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی برگزار شد که در پایان در مقطع ابتدایی ( به مسافت ۲ کیلومتر) مدارس حشمت کورکاء ، حقیقت پسند آستانه‌اشرفیه و ابوذر کشل به مقام‌های اول تا سوم دست‌یافتند.

در مقطع پایه اول متوسطه این دوره از مسابقات نیز که به طول ۳ کیلومتر برگزار شد ، مدرسه شهید منتظری روستای کار سیدان به مقام اول دست‌یافت و مدارس نبوت تجن گو که و شهید بهشتی آستانه‌اشرفیه نیز به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

همچنین در مقطع پایه دوم متوسطه این مسابقات نیز ( به طول ۵ کیلومتر) مدارس شهید رجایی آستانه‌اشرفیه ، شهدای نیاکو و هنرستان طالقانی مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در پایان این  مسابقات  به نفرات برتر جوایزی از سوی دهیاری روستای تجن گو که اهدا شد.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2