لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=63778 شناسه خبر: 63778

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان:

آستانه اشرفیه از نظر وضعیت ارتباط تلفن ثابت رتبه دهم استان را دارد

پیش از ظهر امروز جلسه کارگروه توسعه دولت الکترونیک شهرستان آستانه اشرفیه در فرمانداری برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛فرزاد توکلی پیش از ظهر امروز در جلسه کارگروه توسعه دولت الکترونیک شهرستان آستانه اشرفیه درباره شاخص جمعیتی شهرستان اظهار کرد: آستانه اشرفیه ۱۰۸۱۳۰ نفر جمعیت دارد که این تعداد ۳۸۸۲۴ خانوار را تشکیل می دهند .تعداد کل روستاهای شهرستان ۹۳ روستا می باشد که ۸۶ روستا بالای ۲۰ خانوار و ۷ روستا پایین ۲۰ خانوار هستند که الحمدلله کلیه روستا ها دارای ارتباط می باشند.
وی درباره شاخص ارتباط تلفن ثابت در شهرستان گفت: شهرستان آستانه اشرفیه از نظر وضعیت ارتباط تلفن ثابت دارای ضریب نفوذ ۴۱/۰۹ درصد است که در استان دارای رتبه ۸ از ۱۰ میباشد که از این مقدار ۴۷/۸۶ درصد ضریب نفوذ تلفن ثابت شهری است که درای رتبه دهم در استان و ۳۲/۸۸ درصد ضریب نفوذ تلفن ثابت روستایی است که رتبه چهارم را به خود اختصاص داده است.
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان درباره وضعیت ارتباط تلفن همراه در شهرستان افزود: تعداد مشترکین تلفن همراه با اپراتور همراه اول ۱۱۳۱۱۰ مشترک می باشد که ضریب نفوذ آن نیز ۱۰۴/۶ درصد است که از این نظر در استان دارای رتبه چهارم می باشد.
وی درباره تعداد سایت های مخابرات منصوب به همراه اول را ۷۶ سایت بیان کرد و تصریح کرد: ۴۳ سایت ۲G و ۲۱سایت ۳G و ۱۲ سایت ۴G می باشند و تعداد روستاهای دارای پوشش تلفن همراه اول ۸۳ روستا می باشد که ۶۳ روستا دارای تعهدات پوشش همراه اول و ۲۰ روستا تحت همپوشانی با WLL می باشد که در این رابطه ارتقاء سایت های ۲G به سایت های ۳G و ۴G از پروژه های در دست اقدام است.
فرزاد توکلی درباره وضعیت ارتباط تلفن همراه با اپراتور ایرانسل بیان کرد: تعداد مشترکین تلفن همراه با اپراتور ایرانسل ۶۳۵۶۲ مشترک می باشد که ضریب نفوذ آن نیز ۵۸/۷۸ درصد است که از این نظر در استان دارای رتبه سوم می باشد.
مدیر کل ارتباطات فناوری اطلاعات استان گیلان درباره تعداد سایت های منصوب به ایرانسل را ۵۸ سایت بیان کرد و تصریح کرد: ۲۴ سایت ۲G و ۲۴سایت ۳G و ۶ سایت ۴G می باشند و تعداد روستاهای دارای پوشش تلفن همراه ایرانسل ۹۱ روستا می باشد که در این رابطه خدمات LTEدر ۷ سایت در آستانه اشرفیه و ۳ سایت در کیاشهر تا سال ۲۰۱۸ در دست اقدام می باشد.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2