لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=63748 شناسه خبر: 63748

صبح امروز

انتخابات شورای اسلامی بخش مرکزی آستانه‌اشرفیه برگزار شد+عکس

انتخابات شورای بخش آستانه‌اشرفیه با حضور اعضای شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی آستانه اشرفیه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛بخشدار آستانه‌اشرفیه صبح امروز در جلسه انتخابات شورای بخش مرکزی شهرستان آستانه‌اشرفیه در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: مردم بسیار خوب و با بصیرتی داریم که همیشه در صحنه بودند و کارهای خودشان را به بهترین نحو انجام داده و خواهند داد.

محمدحسن خواه افزود: همه ما مدیون این حضور آگاهانه و اقدامات به‌موقع و همراهی مردم هستیم و هر چه داریم از خون شهدا و حضور و همراهی ملت داریم و هر جا که لازم بوده به‌موقع وارد صحنه شدند و جهان را از اقدامات خودشان متحیر کرده‌اند.

وی با اشاره به اهمیت شورایی پویا گفت: جایگاه شورای اسلامی بخش، مهم‌تر و حساس‌تر است و وظایف شورای اسلامی بخش به‌مراتب فراتر از شورای اسلامی روستاهاست و انتظارات هم بیشتر است چون شورای اسلامی بخش بازوان پرتوان و مشاوران بخشدار در جهت رفع مسائل مربوط به روستاها هستند که لازمه تحقق این امر داشتن شورای بخش پویا و پرتوان همراه و قوی خواهد بود.

حسن خواه با تأکید اهمیت تعامل، همدلی  و همراهی برای  غلبه بر مشکلات مردم افزود: منتخبین باید با تمامی نیرو و قوا آمادگی لازم جهت خدمت به مردم را داشته باشند و کسانی که وارد این عرصه شدند باید آمادگی وقت گذاری لازم را داشته باشند و بدانند  کار برای مردم زمان و وقت نمی‌شناسد و باید همیشه در دسترس باشند.

بخشدار آستانه‌اشرفیه با تقدیر از زحمات چهارساله شورای بخش دوره گذشته بیان کرد: امیدوارم که انتخابات امروز زمینه‌ساز توسعه و پیشرفت بخش مرکزی آستانه‌اشرفیه باشد.

لیست ۱۸ نفره کاندیدها به شرح زیر است :

اصغر حسین پور / حسن شوقی/ باقر نبات پور/ حسن فلاحی/ محمد غلامی کلیدسر/ ابراهیم فلاح تبسم چهره/ ایرج موثقی/ حمید رجبی / سعید امیری/ حسن شادرام / صاحبه اغراضی / محمد علی امینی / جاوید قاسمی معبود/ ایرج حیدری / سید رضا میر حسینی / علی رجبی/ غلامرضا پاکنعمت/ ابوذر رحیمی

در پایان این نشست ابوذر رحیمی با ۴۷ رأی، غلامرضا پاک نعمت با ۳۸ رأی، اصغر حسین پور با ۳۲ رأی، حسن شوقی با ۳۱ رأی و باقر نبات پور با ۲۹ رأی به‌عنوان اعضای اصلی شورای بخش آستانه‌اشرفیه انتخاب شدند.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2