لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=63666 شناسه خبر: 63666

بخشدار کیاشهر:

افق پیش رو در بخش کیاشهر را بسیار روشن است

بخشدار بندر کیاشهر در جمع منتخبین شورای بخش بندر کیاشهر گفت: قدردان موهبت بی‌نظیر مردم با بصیرتمان هستیم که با حضور خود خالق حماسه سیاسی دیگری بوده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛حجت حاجی پور در جمع منتخبین شورای بخش با تبریک عید غدیر ا ظهار کرد:خداوند سبحان به همه توفیق دهد  تا رهرو حقیقی سیره انبیاء و اولیاء الهی بوده  تا در روز قیامت از شفاعت معصومین بی‌بهره نمانیم.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه و وظایف شوراها گفت: در سایه همدلی و همبستگی که بین همه اعضای شورای اسلامی و دهیاران و بخشداری و روسای ادارات و نمایندگان محترم دو قوه قضا و تقنین حاکم است امیدواریم بتوانیم شورای بخش این دوره را قدری متمایز با سنوات گذشته کنیم.

بخشدار کیاشهر  بابیان اینکه توقع من به‌مراتب از شورای بخش جدید با دقت نظر و حساسیت بیشتری خواهد بود افزود :سرفصل جدید و بهتری از خدمتگزاری را باهم در این دوره شروع خواهیم نمود زیرا که شورای بخش مقتدر و منسجم می‌تواند به‌عنوان بازو وان  پرتوان بخشداری به‌حساب آید.

وی با اشاره به مشکلات گذشته و اقدامات آینده تصریح کرد : ما اجازه نخواهیم داد بعضاً اختلافات بی‌اساس و برخی کج‌نظری‌ها باعث توقف قطار خدمتگزاری و ضرر رساندن به توسعه بخشمان شود.

حاجی پور بابیان اینکه  ما باید دست‌به‌دست هم دهیم و همه تلاش ما درراه توسعه بخش بندر کیاشهر باشد،  بیان کرد: در شروع دوره جدید با اهتمام و جدیت بیشتر نسبت به حل مشکلات مردم تلاش کنیم و بتوانیم انشا الله با بهره‌گیری از منویات رهبری معظم انقلاب و سیاست‌های ابلاغی دولت محترم دوازدهم و برنامه‌های پیش رو در جهت رشد و شکوفایی بخش گام‌های مثبت و اثرگذار برداریم.

وی افق پیش رو در بخش کیاشهر  را بسیار روشن توصیف کرد  و در پایان از حضور همه حاضرین خاصه هیئت‌های نظارت ماجرایی تشکر کرد.

در پایان انتخابات شورای بخش بندر کیاشهر آقایان علی عطایی از روستای نقره ده،علی‌اکبری از دستک، حمید بدوی ازدهکاء، مظفر شعبانی از صفرا بسته و خانم احمد نژاد از لاکوژده منتخبین شورای بخش مرکزی معرفی شدند.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2