لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=63584 شناسه خبر: 63584

امام جمعه آستانه اشرفیه :

سهم تعاونی ها در کشور ۸درصد است/بنده کمک خواهم کرد که انشالا این تعاونی ثمر دهد

جلسه شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان آستانه اشرفیه پیش از ظهر امروز در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛حجت الاسلام و المسلمین ساجدی پیش از ظهر امروز در جلسه تشکیل شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان اظهار کرد : در سطح کشور تجربه موفقی در بخش تعاونی ها نداشته ایم و بر اساس برنامه های توسعه تعاونی ها باید نقش تعاونی ها در اقتصاد کلان کشور در حال حاضر ۲۵ درصد میبود که متاسفانه این رغم ۸ درصد می باشد.

وی در تشریح وضع اقتصادی موجود  گفت : متاسفانه چون ما ضعف رویه و رفتار در کار جمعی داریم و به  سرمایه گذاری بخش خصوصی هم میدان نمی دهیم و از طرفی رانت خواری و نا کارآمدی بخش دولتی نیز مواجه هستیم وضع اقتصادی ما به چنین روزی افتاده است.

امام جمعه شهرستان آستانه اشرفیه در باره آینده شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان آستانه اشرفیه افزود : بنده بدلیل اینکه الان کشور از نظر بالندگی در وضعیت خوبی است و انشالا فعالیت های مولد اقتصادی شتاب خواهد گرفت و از طرفی دولت به این نتیجه رسیده است که باید مردم را در امور خود دخیل کند و غول نظام بانکی را مهار نماید خوشبین هستم.

وی درباره ملزومات موفقیت شرکت تصریح کرد: واقع گرا باشیم و با هدف هم افزایی ظرفیت های مختلف شهر با شاخص کارآمدی ، جامعیت و فراگیر بودن است .

امام جمعه در باره استفاده تمام و کمال از ظرفیت های اجتماعی شهرستان بیان کرد:بدلیل اینکه هر کدام از ظرفیت های موجود اجتماعی ما لازمه موفیت این شرکت هستند بنده غیبت قربانی نماینده مجلس شهرستان را از نقایص این جلسه میدانم.

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2