لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=63360 شناسه خبر: 63360

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان آستانه اشرفیه:

دلجویی از سالمندان در آسایشگاه مهر آیین با طرح نیابت جمعیت هلال احمر آستانه اشرفیه

به مناسبت آخرین روز از هفته دولت مدیران شهرستان آستانه اشرفیه با شرکت در طرح نیابت برای دلجویی از سالمندان به آسایشگاه مهرآیین رفتند./

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛کمیل پرناک ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و با هنر اظهار کرد:طرح نیابت جمعیت هلال احمر آستانه اشرفیه در آسایشگاه مهر آیین شهرستان با حضور بیش از ۶۰ نفر از اعضا جوان و داوطلب و پرسنل این جمعیت برگزار شد.

وی با اشاره به اهمیت توجه به سالمندان گفت :در این برنامه سعی شد با اهدای شاخه گل به هر یک از سالمندان عزیز و دلجویی و هم صحبتی صمیمانه با آنان لحظات شادی و مفرحی برایشان فراهم کنیم و به آن ها بگوییم که هنوز برایمان مهم هستید و ما از بودن در کنارتان خوشحالیم.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان آستانه اشرفیه افزود:در این مراسم معنوی که به مناسبت روز پایانی هفته دولت و در حضور امام جمعه،فرماندار و سایر مدیران ادارات شهرستان  با ابتکار جمعیت هلال احمر آستانه اشرفیه کیک تولدی به نیت تولد همه سالمندان تهیه و در  بین سالمندان توزیع گردید.

وی  از گروه موسیقی سنتی عرفان و همچنین از  اعضای پرتلاش جمعیت  که با شور و شوق خاصی از دو روز قبل در حال تدارک این برنامه بودند تقدیر و تشکر نمود.

 

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2