لینک کوتاه : http://astankhabar.com?p=63259 شناسه خبر: 63259

معاون امور استان های سازمان تامین اجتماعی کشور:

امیدواریم هر چه زودتر تمام متقاضیان در سراسر کشور از خدمات IT سازمان تامین اجتماعی بهره مند شوند

مراسم افتتاح ساختمان تامین اجتماعی بندرکیاشهر به مناسبت هفته دولت با حضور جمعی از معاونان سازمان تامین اجتماعی ، فرماندار ، بخشدار و مدیران ادارات و نهادها برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی آستان‌خبر؛قائم موهبتی پیش از ظهر امروز در آیین افتتاح ساختمان تامین اجتماعی بخش بندرکیاشهر از توابع شهرستان آستانه اشرفیه اظهار داشت: توسعه خدمات فناوری اطلاعات موجب خواهد شد تا خدمت رسانی به مراجعه کنندگان به این سازمان تسهیل پیدا کند.
وی صرفه جوئی در زمان و انجام امور متقاضیان بصورت غیر حضوری را از اهداف این طرح عنوان و گفت : نهضت اجرای این طرح در سازمان تامین اجتماعی جریان یافته و امیدواریم هر چه زودتر تمام متقاضیان در سراسر کشور از خدمات آن بهره مند شوند.
معاون امور استان های تامین اجتماعی در ادامه با اشاره به افتتاح ساختمان تامین اجتماعی بندرکیاشهر افزود: احداث این ساختمان از جمله پروژه هایی است که با هدف خدمات رسانی به مردم منطقه ، در کوتاهترین زمان پیش بینی شده به انجام رسیده است.

محمد حسین قربانی نیز در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: هم اکنون حدود ۴۵ هزار نفر در این شهرستان تحت پوشش خدمات سازمان تامین اجتماعی قرار دارند.
وی  ضمن قدردانی از تلاشهای صورت گرفته در جهت احداث ساختمان تامین اجتماعی بندرکیاشهر گفت:معمولا کلنگ زنی یک مکان با دبدبه و کبکبه خاصی انجام می شود اما مراسم کلنگ زنی این ساختمان در مظلومیت انجام شد و قرار بود در ۱۵ ماه به پایان برسد که خوشبختانه عوامل زحمتکش این سازمان و در راس آن ها آقای حق پرست در ۱۳ ماه به مرحله بهره برداری رسید.

نماینده مردم آستانه اشرفیه و کیاشهر در مجلس شورای اسلامی درباره روند آماده سازی ساختمان تامین اجتماعی آستانه افزود:انتظار می رود روند احداث مجتع اداری ، درمانی سازمان تامین اجتماعی شهر آستانه اشرفیه که قرار بود تا این زمان ۵۰ درصد پیشرفت داشته باشد هم اکنون حدود ۱۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد نیز سرعت پیدا کند.

رحیم حیدری در این مراسم اظهار کرد : بسط عدالت از رسالت های دولت می باشد که سازمان تامین اجتماعی در این زمینه بسیار پیشتاز است.

وی در مورد نوع خدمت رسانی تامین اجتماعی به مردم گفت: سازمان تامین اجتماعی خدمات بسیار خوبی را به مات عرضه می کند و مراجعه کنندگان به این سازمان عموما مشکلی در خدمات رسانی ندارند.

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه از مدیران ارشد سازمان تامین اجتماعی درخواست کرد مساعدت های لازم را نسبت به تسریع آماده سازی ساختمان تامین اجتماعی آستانه را انجام دهند تا انشالا هر چه زودتر بهره برداری شود و در اختیار مردم قرار بگیرد.

محمد حسین قربانی در درخواستی از مدیران ارشد سازمان تامین اجتماعی گفت: خواهشمندم از ساختمان قدیمی سازمان را متروکه رها نکنیم و به یک فضای مناسب برای بهره برداری تبدیل کنید.
وی در ادامه با اشاره به نقش و جایگاه این سازمان در خدمات رسانی به تصریح کرد: استقلال کانون بازنشستگان بخش بندرکیاشهر از خواسته های مهم بازنشستگان این بخش است که امیدواریم مورد پیگیری و بررسی قرار بگیرد.
قربانی ، توجه به افزایش رشد اقتصادی را از اهداف برنامه های پنجم و ششم دولت عنوان و خاطرنشان کرد : توسعه دولت الکترونیک از طرحهای مهمی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.
جمیل حق پرست  نیز در این آیین گفت: عملیات احداث ساختمان تامین اجتماعی شهر بندرکیاشهر از سال ۹۳ در زمینی به مساحت ۶۷۱ متر مربع آغاز شد.
مدیر کل سازمان تامین اجتماعی استان گیلان با بیان اینکه این ساختمان با زیر بنای یکهزار و ۱۳ مترمربع و در دو طبقه احداث شده افزود: برای احداث این ساختمان ۲۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

 

انتهای پیام/


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال آستان‌خبر در تلگرام شوید.

نظرسنجی
Sorry, there are no polls available at the moment.
اخبار شهرستان
تبلیغ
تبلیغ
ads2